Зовнішня реклама - SARAFAN

Зовнішня реклама

Главная  >>  Зовнішня реклама

вывески
Вивіски

Виготовлення вивісок (зовнішня реклама) в Хмельницькому простих і складних форм, що світиться і не світится.
Можливе виробництво бічних двосторонніх лайтбоксів в Хмельницькому. Ми виготовляємо вивіски більше 6 років і зробимо вашу вивіску якісної і привабливою.

 

объемные_буквыобьємні літери

Об’ємні букви з пінопласту, плоскорель’єфні букви, що світяться об’ємні букви з акрилу, об’ємні букви з підсвічуванням «контражур», світлові об’ємні букви в Хмельницькому з відкритими світлодіодами. Виготовимо, підберемо правильне дизайнерське рішення.

 


3_3

Аплікація самоклеюкою плівкою в Хмельницькому, повнокольоровий якісний друк на плівці, банер Хмельницький, підсвічування вітрин, вивіски, світлові короби (лайтбокси), об’ємні букви. Надамо рішення під ключ від дизайну до реалізації проекту.

 

брендирование_транспорта
4_4

Нанесення плівкових логотипів і символіки (плотерна різка, аплікація), часткова поклейка авто в Хмельницькому зображеннями фотографічної якості, повне брендування авто зображеннями вашої фірми. Надаємо комплекс послуг – дизайнерські рішення і реалізація проекту.

 

штендеры
5_5

Виготовляємо рекламні щити в Хмельницькому (standart -115х66 см) або будь-яких інших розмірів. Виготовлення козирків, навісів, ростових фігур фризів і інших металоконструкцій в Хмельницькому за розмірами і вимогам замовника з подальшим монтажем.

 

уголок_потребителя
6_6

Створюємо стенди для державних організацій, навчальних закладів та пропонуємо різні кольорові рішення за бажанням замовника. Кутки споживача в Хмельницькому в різних варіантах з пластика з прозорими кишеньками – плоскими і об’ємними для книжечок. Таблички адресні в Хмельницькому, інформаційні покажчики, режими роботи. Ексклюзивні таблички зі скла, акрилу або металу з алюмінієвим профілем, таблички з підсвічуванням.