Виготовлення логотипів - SARAFAN

Виготовлення логотипів

Главная  >>  Без рубрики  >>  Виготовлення логотипів

Виготовлення логотипів

On 12 Серпня, 2020, Posted by , In Без рубрики, With No Comments

Для кожної компанії сьогодні найважливішим аспектом стає створення корпоративного стилю. Ця складова стосується не тільки великих корпорацій і концернів, але також брендів, майстрів, які здійснюють роботи по хендмейду, що надають послуги локально. Будь-яке підприємство потребує візуального компонента, який буде сприяти підвищенню впізнаваності марки, лояльності покупців, споживачів, формування більш серйозного ставлення бізнес-партнерів.

Тому представники брендів замовляють розробку логотипів у нас, в рекламно-виробничої компанії «Sarafan». Наші фахівці можуть повною мірою відобразити ідею проекту. Робота над такими зображеннями передбачає не просте малювання, а вивчення завдань бізнесу, цільової аудиторії, продумування типографських рішень, що дозволяють проводити друк лого на різних продуктах і матеріалах.

Найважливішим компонентом роботи дизайнера стає спілкування з клієнтом, розуміння його філософії. Без цих даних робота може бути виконана даремно, замовник отримає від дизайнера не той проект, який він хотів. Або він не буде вирішувати завдань бізнесу.

Однак проблема може полягати не тільки в тому, що виконавець не так зрозумів ідею замовлення. Найчастіше сам клієнт не надто знайомий з процесом дизайнерської роботи, тому не розуміє, які дані потрібні для реалізації проекту по створенню унікального і якісного лого.

Ідея проекту

Безумовно, кожен замовник більшою мірою знайомий з аспектами ведення бізнесу, особливостями бренду. Дизайнер не може собі уявляти, як бачить клієнт ті чи інші речі, тому вкрай важливо роз’яснення всіх деталей малюнка, який ви хочете отримати.

Буває так, що клієнтові складно пояснити ідею, якісь дрібні компоненти, які повинні бути присутніми на лого. Для цього можна підібрати схожі картинки, що дозволить скласти більш точне розуміння підсумкового зображення і його елементів.

У міру розробки наші дизайнери надаються ескізи, скетчі, які відображають специфіку, ідею і корпоративний стиль брендів. Їх можна буде доопрацьовувати і застосовувати для реалізації маркетингових кампаній.

Логотип – обличчя бренду

Існують певні відмінності в створенні лого і банерів, інфографіки, оформлення упаковок продуктів та іншого. При створенні останніх можна застосовувати «хайпові» інструменти, а ось логотип – обличчя бренду, яке буде працювати незалежно від модних віянь. Етикетки товарів можна модернізувати, змінювати без вагомих втрат для бізнесу. Здійснити ребрендинг, зміну лого набагато складніше, так як у покупця змінюється сприйняття, він може просто не впізнати продукцію виробника.

Особливості вибору кольорової гами для розробки логотипів брендів

  1. Орієнтованість на покупця.

Грамотний підбір кольорів для оформлення лого є найважливішим фактором. Невелике зображення з мінімальною кількістю елементів може підкреслювати динамічність, яскравість, зухвалий характер і постійний рух, розвиток або ж респектабельність, серйозність компанії. Крім того, у підборі відтінків важливо орієнтуватися на переваги цільової аудиторії, що дозволить створити більш ефективний і якісний маркетинговий інструмент.

  1. Підбір фону.

Існують лого, які однаково вигідно виглядають на світлому і темному тлі, що сприяє гнучкості в маркетингових, типографських рішеннях. Бажано розробляти саме такого типу прототипи, це дозволить бренду ефективно застосовувати логотипи при складанні найрізноманітніших банерів, упаковок товарів, корпоративного одягу, мерчу та іншого.

При створенні логотипу важливо звернути увагу на лаконічні зображення з максимально простою формою і гармонійної колірною гамою, стильним дизайном. Такий маркетинговий інструмент буде сприяти розвитку компаній, брендів, підвищення затребуваності продуктів, лояльності покупців.

Логотип – це точка відліку, від якої беруть початок всі маркетингові та друкарські напрямки просування компанії. Створення банерів, рекламних кампаній, відеорядів не може не враховувати стилістику та ідею, закладену в логотипі. Цей маленький значок в декількох штрихах, лініях розповідає нам, чим займається фірма, яку соціальну функцію виконує. Якщо ви шукайте якість, шукаєте тих, хто вас почує – телефонуйте в «Sarafan». Ми працюємо тільки так: слухаючи клієнта, малюємо логотип мрії, який буде не просто стильним, а вирішить завдання, які стоять перед бізнесом. Наш телефон 096 044 55 40. Чекаємо на ваш дзвінок!

Comments are closed.