Вінілові магніти - SARAFAN

Вінілові магніти

Главная  >>  Без рубрики  >>  Вінілові магніти

Вінілові магніти

On 23 Червня, 2017, Posted by , In Без рубрики, With No Comments

Одним з найпопулярніших видів сувенірної продукції є вінілові магніти на холодильник. Ми, рекламне агентство «Sarafan», друкуємо логотипи, контактні дані та різноманітні зображення на вінілових магнітах. Вони значно дешевші магнітів з акрилу, кераміки, дерева, ПВХ. Ми друкуємо продукцію з готових макетів, або можемо розробити дизайн самостійно за вашими побажаннями. Наші магніти – це легка, але міцна основа, якісна передача кольору зображень і тексту, та ламінована поверхня, щоб захистити її від вигорання та пошкоджень.

 

Агентство «Sarafan» виготовляє:

– пласкі вінілові магніти

– магнітні пазли

– магніти-календарі

– міні-блокноти на магніті

– магнітні фоторамки для світлин

– магніти нестандартної форми та дизайну

Виготовлення магнітів коштує значно дешевше, ніж друк флаєрів та банерів. А слугують вони довше. Але найголовніше, магніти можуть роками бути перед очима клієнтів і нагадувати про вашу компанію. А друковану продукцію часто викидають у смітник не читаючи. Магніти легко липнуть  до будь-яких металевих поверхонь і можуть «переїхати» в інше місце разом з власником, що не можливо для стікерів і наклейок. Завдяки плоттерній порізці, ми можемо зробити магніти будь-якої форми і розміру, що виокремить вас на тлі конкурентів. Фірмові вінілові магніти з логотипами і контактними даними свідчать про ваш достаток.

Ще один аргумент до переваг вінілових магнітів – це прихована реклама, підвид продактплейсмента. Для її проведення ви замовляєте у нас магніти з афоризмами, загадками, ребусами, у вигляді пазлів або картинок для дітей. Споживачі, колекціонуючи афоризми, збираючи пазли та розгадуючи ребуси щоразу купують вашу продукцію, до якої ви і додаєте магніти. Отже, ваша цільова аудиторія захоплена збиранням магнітів, і щодня бачить ваші логотипи, відкриваючи холодильник. На таку ефективну рекламо не можна не звернути увагу!

Ми лояльні до наших клієнтів у ціновій політиці. Тому, незважаючи на об’єм замовлення вінілових магнітів, їх вартість буде доступною. Ми виконаємо замовлення для компаній з Хмельницького, а також можемо виготовити вінілові магніти і відправити їх в інші регіони України транспортними компаніями.

Comments are closed.