Виготовлення пластикових карт - SARAFAN

Виготовлення пластикових карт

Главная  >>  Без рубрики  >>  Виготовлення пластикових карт

Виготовлення пластикових карт

On 30 Березня, 2018, Posted by , In Без рубрики, With No Comments

Пластикові карти стали невід’ємною частиною сучасного життя. Картами ми розраховуємося в магазинах, на автозаправках, накопичуємо знижки, зберігаємо медичну інформацію. Завдяки використанню карт ми не стоїмо в чергах, не чекаємо решту, швидко проходимо ідентифікацію в закладах і установах. Оскільки їх використання відкриває виключно корисні функції, власникам бізнесу і маркетологам важливо впровадити карти для клієнтів у свої компанії. Для залучення нових клієнтів карта повинна бути виготовлена ​​з індивідуальним дизайном, надійно зберігати запрограмовану в неї інформацію, бути зносостійкою. Всі вимоги до карти задовольняє рекламно-виробнича компанія в Хмельницькому «Sarafan». Ми маємо великий досвід макетування та друку карт для різних цілей – мереж магазинів, автозаправок, банківських структур, клубних карт.

Що ми можемо надрукувати на пластикових картах

  1. Нанесення буквено-цифрових даних. Це може бути штрих-код, порядковий номер, індивідуальний код або видавлені (ембосовані) дані.
  2. Друк фото на карті.
  3. Магнітна смуга з можливістю запису на неї інформації.
  4. Смуга для підпису, для додаткової ідентифікації.
  5. Скрейч-панель, захисне покриття інформації.
  6. Нанести тиснення з використанням золотистої і срібної фольги.
  7. Інформацію спеціальними фарбами, які видно під УФ-випромінюванням.

Переваги замовлення пластикових карт в «Sarafan»

– Ціни нижче ринкових по Хмельницькому

– Друкуємо дисконтні, клубні, банківські, страхові, медичні, транспортні, кредитні, паливні картки

– Розробка дизайну та макета для вашої карти

– Якісний матеріал для друку карт

– Оперативне виготовлення

– Чим більше замовлення – тим нижче ціна за штуку

Ми не посередники – маємо власні виробничі потужності. А це означає, що ми запропонуємо вам вигідну ціну. Ми займаємося виготовленням усіх видів зовнішньої реклами, друком будь-яких поліграфічних матеріалів. Тому ви можете замовити у нас декілька видів рекламної продукції, щоб досягти максимального результату.

Рекламно-виробнича компанія «Sarafan» виготовить пластикові карти в Хмельницькому та для інших регіонів України. Доставка в регіон здійснюється транспортними компаніями. Йдіть у ногу з часом, залучайте нових клієнтів та збільшуйте свої прибутки разом з нами!

Comments are closed.