Виготовлення блокнотів на пружині у Sarafan - SARAFAN

Виготовлення блокнотів на пружині у Sarafan

Главная  >>  Без рубрики  >>  Виготовлення блокнотів на пружині у Sarafan

Виготовлення блокнотів на пружині у Sarafan

On 8 Березня, 2017, Posted by , In Без рубрики, With No Comments

Рекламне агентство Sarafan пропонує високоякісну брендовану продукцію – стильні блокноти з пружинною палітуркою. Їх обкладинка виготовлена з щільного паперу і може бути прикрашена будь-якими зображеннями та написами. Блокнот на пружині з логотипом – це сувенір клієнтам і партнерам, а також ефектний аксесуар для вашого співробітника. Наявність брендованої продукції говорить в першу чергу про успішність компанії. Більш того, це недорогий носій Вашої контактної інформації – рідкісний клієнт викине красивий, новенький блокнотик, чого не скажеш про візитках і флаєрах.

Формат блокнот на пружині з логотипом в місті Хмельницький

  • Блокноти А4 на пружині – 210 х 297 мм (великий блокнот, який чудово підійде як для співробітників компанії, так і для подарунка партнерам)
  • Блокноти А5 на пружині – 210 х 148 мм (середній, найбільш поширений формат блокноту)
  • Блокноти А6 на пружині – 148 х 105 мм (блокнот невеликого, кишенькового формату)

Ціна блокнотів на пружині

Рекламне агентство Sarafan в місті Хмельницький – це великий асортимент друкованої продукції за демократичними цінами. Наша друкарня оснащена сучасним високопродуктивним обладнанням. Це дозволяє агентству виконувати всі замовлення якісно і в короткі терміни. Блокноти виготовляються з якісного паперу, виконується палітурка пружиною і ламінування обкладинки. Ви можете замовити будь-який тираж блокнотів – це може бути і 10, і 100 і навіть 1000 примірників. Обкладинка блокнота може бути прикрашена не тільки красивою картинкою, але і лого компанії, її контактними даними та іншою інформацією.

Comments are closed.