Світлові короби з інкрустацією - SARAFAN

Світлові короби з інкрустацією

Главная  >>  Без рубрики  >>  Світлові короби з інкрустацією

Світлові короби з інкрустацією

On 13 Січня, 2020, Posted by , In Без рубрики, With No Comments

Основною відмінністю короба з інкрустацією від інших видів світлових вивісок є те, що в основу конструкції, яка не освітлюється «імплантуються» елементи, виконані з оргскла або прозорого акрилу. У такій коробці підсвітка буде здійснюватися тільки у написів і елементів логотипу, які будуть вирізатися з композитних матеріалів в панелі. Торцева і лицьова частина поверхні короба виробляються з матеріалів, які не пропускають світло. Їх використовують на внутрішній і зовнішній частині будівлі. І короба відмінно справляються з поставленими завданнями.

Необхідні для інкрустації елементи найчастіше виготовляють з акрилу. Зазвичай підбирається матеріал з товщиною 1-2 см. Після того, як елементи готові, здійснюють їх установку в короб.

З композитних аркушів можуть бути вирізані написи, логотипи та інші елементи в наступному виконанні:

  • Об’ємні – виступатимуть за площину основного матеріалу і створюють ефект 3D.
  • Пласкі – розташовуються на одній площині з основою.

Можливе виготовлення світлового короба будь-яких розмірів і конфігурацій. Цей параметр підбирається з урахуванням побажань і можливостей клієнта, а також місця розміщення. Такі вивіски можна монтувати і для зовнішньої, і для внутрішньої реклами.

Переваги таких конструкцій:

  1. Висока ефективність і яскравість – з їх допомогою можна домогтися максимального рекламного ефекту.
  2. Тривалий термін експлуатації – використання матеріалів високої якості, і застосування сучасних технологій дозволяють тривалий час використовувати світловий короб.
  3. Естетичність – оригінальне виконання і великий вибір варіантів оформлення дозволяють збільшити естетичну цінність даного виробу.
  4. Стійкість до перепадів температур – композитний матеріал нечутливий до коливань температурного режиму, а значить вивіска не вимагає особливого обслуговування і частого ремонту.

Ціна

На відміну від інших видів лайтбоксів, вартість на світлові короби з інкрустацією вище. Це обумовлено досить тривалим і складним процесом виробництва даної продукції. Для виготовлення ми застосовуємо тільки матеріали високої якості, що дозволяє гарантувати клієнтові відмінний виріб. При розміщенні зовні будівлі додатково виготовимо металевий каркас для захисту від поривів вітру.

Який би варіант реклами ви не вибрали, нам ви можете довіряти. Безкоштовна консультація з питань виробництва і монтажу світлових коробів з інкрустацією в Хмельницькому по телефону 096-044-55-40
Comments are closed.