Штендер-спотикач - SARAFAN

Штендер-спотикач

Главная  >>  Без рубрики  >>  Штендер-спотикач

Штендер-спотикач

On 20 Липня, 2017, Posted by , In Без рубрики, With No Comments

Одним з найбільш недооцінених видів реклами є штендер-спотикач. Це проста і недорога конструкція з рекламою ваших послуг і товарів. Невелика реклама на пласкій чи опуклій площині з дерева, металу, ПВХ на ніжками. Місця установки – поруч з вашим магазином або офісом, біля найближчого перехрестя, у великих торгових комплексах. Штендери на вулицях привертають увагу перехожих, пасажирів міського транспорту, водіїв машин. А це дозволяє охопити велику аудиторію, частина якої – ваші клієнти. Власники бізнесу в Хмельницькому найчастіше витрачають рекламний бюджет на оренду білбордів, сітілайтів, розтяжок. Не применшуючи роль цих видів реклами, відзначимо і переваги штендерів. Перш за все вони недорогі, виготовляємо ми їх дуже швидко і розміщуєте ви їх недалеко від вашої компанії. Тому, якщо побачивши білборд з рекламою – ви запам’ятовує товар (послугу), то штендер відразу вказує шлях до вас. А отже, клієнт не відкладає купівлю до наступного разу, а може витратити гроші вже зараз. Спотикач «приводить» вам відвідувача, ваше завдання – лише продати ваш товар (послуги). Крім того, останні дослідження підтверджують – використання штендера на 20% збільшує охоплення вашої аудиторії.

Безумовно, щоб привернути увагу спотикач повинен бути яскравим, інформативним і цікавим. А також функціональним – стійким до вітру (конструкції, як правило, легкі), не вигорати на сонці, не псуватися від дощу. Конструкція не повинна бути важкою, адже часто штендери виставляють дівчата-продавчині. Всі ці умови можна виконати, замовивши штендери-спотикачі в нашій рекламно-виробничій компанії. Ми подбаємо, щоб ваша реклама приносила вам дохід. У процесі створення штендерів ми залучаємо дизайнерів для креативного і грамотного проектування конструкції. У якості матеріалів використовується дерево, метал, ПВХ, композит. Форма спотикачів може бути класична прямокутна, з верхом у формі арки, в формі розкритої книги, в формі розкладного трикутника. Будь-який з варіантів ми виконаємо легким, але міцним. Інформація на поверхню наноситься стійкими фарбами або клеїться банер, надрукований на самоклеючій плівці. Для магазинів і кафе підійде варіант дерев’яного штендера, де написи можна робити крейдою. Так ви зможете, змінювати назви продуктів, їх ціни, створювати акційні пропозиції.

Пам’ятайте, що вірним рішенням є використання декількох видів реклами. Тому, не обмежуйтеся замовленням штендера. Замовте комплексну рекламу, яка охопить вашу цільову аудиторію в різних місцях. Відмінним рішенням буде розмістити білборд з рекламою, орендувати кілька сітілайтів, дати оголошення в газету або на радіо, а також замовити штендер-спотикач. Все це можна зробити в одному місці за доступними цінами. Та ще й з єдиною концепцією дизайну. Економте гроші і час на рекламу разом з «Sarafan», і збільшуйте своїх доходи!

Comments are closed.