ВИВІСКИ - SARAFAN

ВИВІСКИ

Вивіски в зовнішній рекламі

Ефективність зовнішньої реклами належно людство оцінило ще багато століть тому. Стародавні римляни писали на стінах будівель оголошення про початок гладіаторських поєдинків, фінікійці малювали на скелях уздовж маршрутів різних маніфестацій, рекламуючи свої товари. У процесі розкопок на території сучасного Середземномор’я вчені знайшли масу вивісок, що сповіщають про всілякі комерційны пропозиціъ і майбутні події.Реклама і сьогодні, являючи собою особливий вид передачі інформації, активно впливає на масову й індивідуальну свідомість і служить найважливішим важелем управління економічними, соціальними, політичними процесами.

Замовити яскраві сучасні вивіски можна по телефону (096) 044-55-40.

 

 

Одні з найбільш поширених видів сучасної зовнішньої реклами – це вивіски, завдяки яким можна максимально привернути увагу цільової аудиторії до певної фірмі, установи, створити необхідний імідж закладу, зробити його впізнаваним. Сучасні вивіски можна поділити на два види: несвітлові і світлові. Безперечно, що світлові вивіски оптимально виглядають в будь-який час доби, а особливо, у вечірні години. Тому, такий тип зовнішньої реклами зазвичай використовують різні нічні заклади, ресторани, кафе, казино, готелі та інші організації.

Також такий вид вивісок показав себе з гарної сторони на різних виставках і презентаціях. Високо розташовані світлові букви або короба служать відмінним орієнтиром для гостей і учасників заходу.

Замовити недорогу вивіску в Хмельницькому ви можете в рекламно-виробничій компанії «Sarafan».

Особливості виготовлення вивісок в Хмельницькому
Особливе значення при виготовленні світлових вивісок в Хмельницькому має дотримання герметичності конструкції, так як при наявності зазорів, в них може потрапляти пил, вода і бруд, що неминуче погіршує зовнішній вигляд вивіски і скорочує термін її експлуатації. І, звичайно, необхідно враховувати, що, лампи освітлення, що використовуються при виготовленні таких коробів, рано чи пізно перегорають і вимагають заміни. Окремо слід відзначити такий вид світлових вивісок, як тонкі світлові панелі.

Вони відрізняються великою різноманітністю виконання (акрілайти, тонкі лайтбокси типу «кристал», фреймлайти та інші вуличні тонкі панелі) і великою варіативністю своїх конструкцій. Що стосується несвітлових вивісок в Хмельницькому – то це найбільш доступний і економічний вид зовнішньої реклами. Зазвичай на такий вивісці вказується назва компанії, види товарів або послуг, які необхідно прорекламувати. Даний вид зовнішньої реклами користується великим попитом у власників невеликих магазинів, кіосків, аптек.
Телефонуйте нам прямо зараз! Наш телефон – (096) 044-55-40.