ВИРОБИ З ПІНОПЛАСТУ - SARAFAN

ВИРОБИ З ПІНОПЛАСТУ

Якщо грамотно підібрати рекламну вивіску і спроектувати її належним чином, можна вважати, що успіх вашому підприємству гарантований. За статистикою більше 80 відсотків людей можуть зробити покупку спонтанно, просто зреагувавши на яскраве оголошення. Саме з цієї причини слід довіряти виготовлення вивісок професіоналам, які мають великий досвід роботи і можуть виконати завдання незалежно від його складності.

В першу чергу потрібно правильно підібрати матеріал, з якого буде виготовлена майбутня вивіска. У пінопластових банерів є ряд переваг:
• Низька вартість виготовлення;
• Обробка дуже проста;
• Зручний і легкий монтаж.

Замовити яскраві вивіски можна по телефону (096) 044-55-40.

Де можна встановити вивіску

Пінопласт – це матеріал, який має невелику вагу. В результаті виготовлена конструкція буде легкою і її можна встановити на фасад будівлі за допомогою простих кріплень. Необхідні елементи, в залежності від їх розміру, вирізаються з використанням верстата. На відміну від інших матеріалів, пінопласт буде найбільш бюджетним рішенням для виробу.
Використовуючи даний матеріал можна виготовити не тільки стандартні вивіски. Пінопласт відмінно підійде для створення логотипу компанії, елемент декору і іншої продукції. Його так само використовують для виготовлення декорацій для різних урочистостей і свят.
Вивіски, які розташовуються на дахах будівель, мають найбільші розміри. Маючи невелику вагу, дана конструкція має високий ступінь захисту від вітру. Екструдований пінополістирол – це саме той варіант, який підійде для цих цілей. Додатково на вивісці можна розмістити різні світлові рішення, які дозволять привертати увагу клієнтів в нічний час.

Пінопласт дає можливість створити фасадну вивіску і розмістити на ній логотип своєї фірми або назву магазину. Незалежно від кількості деталей і розміру шрифту, пінополістирол впорається з поставленим завданням.
В офісних коридорах відмінно виглядатиме вивіска з пінопласту, на якій красується назва вашої компанії. Додатково можна розмістити на ній дані про графік роботи або іншу корисну інформацію.
Будь-який бажаючий може зробити замовлення в офісі рекламно-виробничої компанії «Sarafan», зателефонувавши за номером телефону або скориставшись формою зворотного зв’язку. У найкоротші терміни наші фахівці виготовлять і встановлять пінопластову вивіску в потрібному місці. В результаті ви гарантовано отримаєте потік нових клієнтів.

Комплексне співробітництво з нашою компанією дає можливість заощадити бюджет і отримати якісну продукцію за доступною ціною. Чекаємо на ваш дзвінок! Наш телефон (096) 044-55-40.