ОБ'ЄМНІ ЛІТЕРИ - SARAFAN

ОБ’ЄМНІ ЛІТЕРИ

Об’ємні літери станом на сьогодні – найдієвіший спосіб зовнішньої реклами.

Завдяки 3D ефекту на літери можна дивитися з різних сторін. Вони відмінно виглядають як в денний час, так і в нічний, за рахунок підсвічування. Найчастіше передня сторона цих літер виконана з акрилу, який розсіює світло. Вони прекрасно тонуються або фарбуються з усіх боків. Їх можна встановити на фасаді будівлі, або створити спеціальний борд.

Замовити літери можна по телефону

У чому секрет реклами з використанням об’ємних літер?

Вся ефективність криється в 3D ефекті. Він робить рекламну дошку помітною і солідною. Великі букви з 3Д ефектом викликають приємні емоції і захоплення – на них відразу звертаєш увагу. Їм довіряєш. Додатковий ефект досягається установкою мерехтливого підсвічування.
Створення реклами з таких літер в Хмельницькому має невисоку вартість, що вкрай важливо в умовах високої ціни рекламних послуг. Варто зазначити, що така реклама прослужить вам довго, при цьому викликаючи такі ж емоції, як ніби літери встановлені щойно. Тому витрати на виготовлення окуповуються багаторазово.

СВІТЛОВІ БУКВИ, В ЯКИХ ПІДСВІЧЕНА ПЕРЕДНЯ ЧАСТИНА.

Букви в яких світиться передня сторона – це найбільш затребуваний тип реклами. Зазвичай, бічні стінки цих літер ми виготовляємо з пластика, який не пропускає світло, або використовуємо алюміній, а лицьова сторона виготовляється з високоякісного акрилу або прозорого пластика. Акриловому склу властиво прекрасно пропускати світлові промені. Тому, таке скло застосовується в більшості випадків. Всередину боковин встановлюється спеціальна лампа, завдяки якій виріб має яскравий і ефектний вигляд. Такий тип вуличної реклами використовують для оформлення вивісок.

ОБ’ЄМНІ БУКВИ З БІЧНИМИ ПІДСВІЧУВАННЯМ

У цьому типі об’ємних літер процес виготовлення аналогічний першому, з точністю навпаки. Лицьова сторона букв виготовляється з пластика, який не пропускає світлові промені, а бічні сторони робляться з акрилового скла. Цей тип букв випромінює світло не настільки яскраво як перший, проте, світло виглядає м’якше. Таке підсвічування схоже на ауру навколо букви, і цим манить до себе. Вивіска буде не настільки яскравою, але все одно дуже помітною. Прочитати напис можна буде без труднощів. Цей тип застосовується в офісах, і при дизайні торговельних майданчиків.

БУКВИ З ПЛАСТИКА З КОНТРАЖУРНИМ ОСВІТЛЕННЯМ.

Таке освітлення дозволяє отримати набагато більший візуальний ефект в нічний час. Вироби на сто відсотків виготовляються з акрилу, пластика або ПВХ, який перешкоджає поширенню світла, або ж з алюмінію. Ці вироби фіксуються за допомогою спеціального кріплення, залишаючи між поверхнею і буквою зовсім незначний проміжок. Завдяки цьому досягається розсіювання світла навколо букв. Цей ефект і називається «контражурним». Щоб надати необхідний відтінок підсвічуванні, на тильну сторону букви наноситься унікальна плівка здатна розсіювати світло. Як підсвічування застосовують світлодіоди різних кольорів. Нерідко цей тип освітлення літер застосовують в дизайні вхідних груп офісів, ресторанів, кінотеатрів. Ці букви мають величезний термін служби, і вони не схильні до впливів навколишнього середовища.

ПОВНЕ ПІДСВІЧУВАННЯ ОБ’ЄМНИХ БУКВ.

Така вивіска, в якій світяться всі сторони найбільш дорога і складна у виробництві. З акрилом працювати не просто, створення фігурних елементів займає час. Тому вивіски такого типу менш популярні. Відзначимо, що через деякий час всередині літери збирається пил, і його помітно. З цієї причини такі вироби потребують регулярного миття. Без цього презентабельний вигляд вивісці не забезпечити надовго.
Це найекономічніший тип вивісок. Зображення з алюмінію або оргскла кріпиться до фасаду. Бічні сторони букви закриті профілями. Недолік такого виду реклами – в цих буквах неможливо помістити джерело світла.

ЦІНА ОБ’ЄМНИХ БУКВ В ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ

Ціна на об’ємні букви в Хмельницькому залежить від типу, використаних матеріалів, терміновості виготовлення і багатьох інших нюансів. Тому вартість таких виробів розраховується для кожного замовлення індивідуально. Просто залиште заявку, і ми надамо вам пораду.

МОНТАЖ ВИВІСКИ З ОБ’ЄМНИХ З ОБ’ЄМНИХ ЛІТР

Установкою і демонтажем зовнішньої реклами займаються фірми, у яких є на це спеціальний дозвіл, і співробітники яких мають права на здійснення робіт на висоті. Ми проводимо установку вивісок всіх типів. Професійна бригада монтажників «Sarafan» швидко і якісно змонтує об’ємні букви на фасаді, даху або виносному блоці. Ми чекаємо вашого дзвінка. Наш телефон – (096) 044-55-40.

Рекламне агентство «Sarafan» – яскраві об’ємні букви в Хмельницькому для вашого бізнесу!