ЛАЙТБОКС - SARAFAN

ЛАЙТБОКС

Виготовлення та монтаж лайтбоксів

Як відомо, реклама, що є особливим видом подачі інформації, цілком сприяє вирішенню найважливіших для людського суспільства виробничих, пропагандистських, комерційних і інших завдань. Якщо ви хочете максимально розширити коло своїх потенційних клієнтів, стати помітними на ринку послуг, радимо скористатися таким видом зовнішньої реклами, як лайтбокси.

Вони являють собою пластикову конструкцію з підсвіткою.
Лицьова сторона конструкції найчастіше виконується з полікарбонату, оргскла або на банерній тканині. Бічні частини робляться з алюмінієвого або металевого профілю, забарвленого відповідною фарбою. На задній панелі монтуються електропроводка, світлодіоди, неонові трубки. Ви готові замовити лайтбокс в Хмельницькому прямо зараз?
Дзвоніть нам по телефону

Види лайтбоксів

Якщо вам необхідні лайтбокси прямокутної форми – ідеальним способом для їх виготовлення буде метод гнуття. Він дозволяє виготовляти недорогі конструкції з пластика невеликими партіями. Лайтбокси, виготовлені формуванням, вони ж вертикальні світлові короби або кронштейн-панелі виконуються і в більш оригінальному дизайні, вони здатні порадувати замовника великою різноманітністю форм і конфігурацій.
Також лайтбокси бувають одно- і двосторонніми, що відрізняються наявністю у других двох лицьових панелей. Виготовлення такої зовнішньої реклами відбувається в кілька етапів. Спочатку, за участю замовника ми розробляємо макет майбутньої конструкції, робимо комп’ютерну модель, складаємо проектну документацію, проводимо всі необхідні розрахунки міцності, створюємо креслення і електросхему. А потім за допомогою відповідного обладнання виготовляється і збирається ваш лайтбокс.

Далі підключається підсвітка, електропроводка і здійснюється монтаж лайтбоксу на місці установки. Після тестування, світловий короб готовий до експлуатації. Як бачимо, весь процес виготовлення подібного роду зовнішньої реклами досить складний, тому для досягнення відмінного результату дану роботу слід довірити професіоналам.

Переваги лайтбоксів
• На замовлення можна виготовити практично будь-який варіант вивіски. Ви самостійно обираєте розміри, формати і типи даного полотна.
• Завдяки використанню ламп зі світлодіодами, споживання електричної енергії дуже невелике.
• На відміну від більш дешевих варіантів, світлова об’ємна вивіска підвищує презентабельність компанії і виділяє її на тлі інших.
• Назва буде ефектно виділятися в будь-який час доби. Так само можлива установка всередині приміщення або зовні.
• Завдяки об’ємному ефекту рекламний банер добре видно в денний час. А за рахунок світлодіодного підсвічування він привертає увагу і в нічний час. Це особливо актуально для закладів, які працюють до пізньої години вечора.
Рекламно-виробнича компанія «Sarafan» багато років займається виготовленням лайтбоксів і світлових коробів для підприємств Хмельницького. Лайтбокси для салонів краси, аптек, магазинів, для зовнішнього і внутрішнього (всередині торгових центрів) розміщення. Замовте виріб у нас, і ваші потенційні клієнти завжди помітять яскраву вивіску з назвою компанії, і її логотипом. Подивитися наші роботи ви можете в розділі портфоліо.
Оформити замовлення можна за телефоном (096) 044-55-40.