ВИВІСКИ, ОБ'ЄМНІ БУКВИ - SARAFAN

ВИРОБИ З ПІНОПЛАСТУ

читати далі

ОБ’ЄМНІ ЛІТЕРИ

читати далі

ВИВІСКИ

читати далі

ЛАЙТБОКС

читати далі

ВИВІСКИ, ОБ’ЄМНІ БУКВИ

Вивіски в зовнішній рекламі

Ефективність зовнішньої реклами належно людство оцінило ще багато століть тому. Стародавні римляни писали на стінах будівель оголошення про початок гладіаторських поєдинків, фінікійці малювали на скелях уздовж маршрутів різних маніфестацій, рекламуючи свої товари. У процесі розкопок на території сучасного Середземномор’я вчені знайшли масу вивісок, що сповіщають про всілякі комерційны пропозиціъ і майбутні події.
Реклама і сьогодні, являючи собою особливий вид передачі інформації, активно впливає на масову й індивідуальну свідомість і служить найважливішим важелем управління економічними, соціальними, політичними процесами.

Виготовлення та монтаж лайтбоксів

Як відомо, реклама, що є особливим видом подачі інформації, цілком сприяє вирішенню найважливіших для людського суспільства виробничих, пропагандистських, комерційних і інших завдань. Якщо ви хочете максимально розширити коло своїх потенційних клієнтів, стати помітними на ринку послуг, радимо скористатися таким видом зовнішньої реклами, як лайтбокси.
Вони являють собою пластикову конструкцію з підсвіткою. Лицьова сторона конструкції найчастіше виконується з полікарбонату, оргскла або на банерній тканині. Бічні частини робляться з алюмінієвого або металевого профілю, забарвленого відповідною фарбою. На задній панелі монтуються електропроводка, світлодіоди, неонові трубки.

Об’ємні літери в Хмельницькому

Об’ємні літери станом на сьогодні – найдієвіший спосіб зовнішньої реклами. Завдяки 3D ефекту на літери можна дивитися з різних сторін. Вони відмінно виглядають як в денний час, так і в нічний, за рахунок підсвічування. Найчастіше передня сторона цих літер виконана з акрилу, який розсіює світло. Вони прекрасно тонуються або фарбуються з усіх боків. Їх можна встановити на фасаді будівлі, або створити спеціальний борд.

Вивіски з пінопласту

Якщо грамотно підібрати рекламну вивіску і спроектувати її належним чином, можна вважати, що успіх вашому підприємству гарантований. За статистикою більше 80 відсотків людей можуть зробити покупку спонтанно, просто зреагувавши на яскраве оголошення. Саме з цієї причини слід довіряти виготовлення вивісок професіоналам, які мають великий досвід роботи і можуть виконати завдання незалежно від його складності.
В першу чергу потрібно правильно підібрати матеріал, з якого буде виготовлена майбутня вивіска. У пінопластових банерів є ряд переваг:
• Низька вартість виготовлення;
• Обробка дуже проста;
• Зручний і легкий монтаж.

Замовити недорогу вивіску в Хмельницькому ви можете в рекламно-виробничої компанії «Sarafan». Телефонуйте прямо зараз! Наш телефон – (096) 044-55-40.