МОБІЛЬНІ СТЕНДИ - SARAFAN

МОБІЛЬНІ СТЕНДИ

Моделювання та реклама за 3D-технологією – презентуйте свою організацію в повному масштабі!

У вас є безліч оригінальних, але важких для виконання рекламних проектів? Таких, які реалізувати дуже складно або надто дорого? Можливо, вам потрібна приваблива і красива «обкладинка» для продукції, але всю привабливість товару неможливо передати за допомогою звичайної світлини. Або ви намагалися оформити картинку в уяві, але отримували не те, що представляли в голові? Тепер для вашої фантазії знімаються всі обмеження! Найбільш зухвалі і нетривіальні ідеї втілюються в життя в 3D-рекламі від рекламно-виробничої компанії «Sarafan».

Тривимірний дизайн – це швидко і економно!

Майже у всіх випадках 3D візуалізація в фінансовому плані досить вигідна. Можна тільки уявити, в яку суму обійдеться замовлення проекту у дизайнера, виробництво великого банера і його монтаж на висотній будівлі. І раптом в останній момент ви знаходите якусь проблему! І це тоді, коли поміняти кольори або габарити об’єкта вже не можна. Якщо ви вирішите виправляти недолік, то доведеться замовляти новий проект і переплачувати в два рази. У подібних ситуаціях вартість 3D-моделювання окупається на 100%. Поліграфічний 3D-макет, упаковка, проектування для 3D-принтера або виставкового стенду може стати яскравою ілюстрацією вашого товару.

3D-дизайн: ефективне втілення найсміливіших розробок!

  • Тривимірні технології дозволяють оперативно створити відеоматеріал, який здатний вразити найбільш вимогливого цільового покупця.
  • Наша 3D-реклама – прекрасний засіб здивувати потенційного замовника за допомогою голографічних технологій.
  • Потрібно презентувати товар з вигідної сторони? Сформувати вітрину, вирішити, де будуть знаходитися освітлювальні прилади і уявити собі реальну картину цього допоможе наша 3D-візуалізація.
  • Інший тип роботи – розробка моделі для тривимірної друку. 3D-принтер точно і красиво виконає свої функції, якщо ви довірите нам проектування макета.
  • Вам потрібні сувеніри з нанесеним логотипом? Робота з 3D-дизайном – це широкий вибір відтінків, пропорцій і місця для розміщення емблеми.
  • Ви берете участь у виставці і хочете замовити стенд? Ми виконуємо моделювання так, щоб його оформлення виділялося серед інших компаній.
  • Збираєтеся відкрити магазин? Наші 3D-дизайнери можуть допомогти вам з його оформленням, розстановкою предметів меблів і вітрин, а також з розміщенням реклами в торговому залі.
  • Необхідно уявити зовнішній вигляд реклами на будівлі, білборді, лайтбордах? З 3D-візуалізацією це зробити дуже просто!

Послуги, які ми надаємо в сфері 3D-реклами – це крок замовника в віртуальний світ тривимірних об’єктів. Ви зможете вразити клієнта яскравою ідеєю або об’ємною 3D-презентацією! Це дуже зручний метод продемонструвати свій продукт або послугу. Наочна презентація – це цікаво і доступно. Ваш клієнт отримує можливість детально розглянути виріб.

Ми не тільки створимо унікальну 3D-модель, товарну упаковку, а й за вашим бажанням виконаємо будь-яке замовлення – бонбоньєрки, поліграфічної продукції, обгортки. У вас в наявності будуть кілька десятків різних матеріалів як для друку, так і для запаковування – папір всіх відтінків і фактур, щільний картон, деревина, позолота або тиснення.
(096) 044-55-40
Рекламно-виробнича компанія «Sarafan» – 3Д-дизайн в Хмельницькому від професіоналів.