БРЕНДУВАННЯ ТРАНСПОРТУ - SARAFAN

БРЕНДУВАННЯ ТРАНСПОРТУ

Цей тип вуличної реклами вважають більш дієвим, ніж реклама по телевізору. Він не навантажує людину зайвими даними. Креативне оформлення, стислість і доступність реклами на транспорті при невисокій ціні, забезпечують цьому типу впливу на клієнта широку популярність.

Що дає брендування вашої машини:

  • На вашу компанію стануть звертати увагу.
  • Створення іміджу вашої фірми.
  • Розумні витрати на просування вашої марки.
  • Ваше авто отримає захист від незначних зовнішніх впливів.

Так само великим плюсом брендування є те, що поклейка або заміна відбувається дуже швидко.

Реклама на авто – 100% охоплення аудиторії

«Sarafan» надає сервіс поклейки плівки на машину за прийнятною ціною. Така можливість доступна завдяки тому, що ми маємо особисте обладнання і добре налагоджену співпрацю з постачальниками матеріалів. У нас немає націнок, ми гарантуємо якість робіт і висококласне обслуговування. Телефонуйте нашим менеджерам, і вони охоче дадуть відповіді на всі ваші запитання.

Поклейка плівки на громадський транспорт

Такий тип реклами часто використовується на маршрутних таксі, трамваях, тролейбусах і автобусах. Зображення для розміщення поміщається на особливу плівку, яка здатна тривалий термін зберігати презентабельний вигляд і високі користувацькі характеристики. Вартість послуги наклейки на авто досить невелика.

Зображення на транспорті в Хмельницькому будуть мати презентабельний вигляд, якщо звернутися за цією послугою в рекламно-виробничу компанію «Sarafan». Поклейка плівки на авто – це збільшення уваги з боку потенційних клієнтів. Обирайте нас!

Брендування корпоративного транспорту

Якщо ваша фірма володіє лише одним авто, то це все одно хороший привід скористатися послугою брендування. Це дієвий спосіб підняття популярності продукції компанії. А якщо реклама розміщена на вашому авто періодично змінюється, то вона стає прямим конкурентом розміщенню на бігборді. Досить популяна послуга – використання оклеювання авто, коли ваша компанія випускає нову продукцію. Не варто затягувати з брендування авто. Завдяки цьому ви зможете привернути увагу до нового продукту.

Якщо у вас є машина, але немає макета, і ви хочете замовити виготовлення реклами на авто:

  1. Повідомте нам модель і кольори машини, а краще покажіть в живу або на фото.
  2. Надайте нам повну інформацію про вашу компанію (телефони, інтернет сторінка, торгова марка, лого, текст, зображення).
  3. Викладіть переваги при макетуванні реклами – опишіть, що вам би хотілося побачити на авто.
  4. Наш дизайнер працює, враховуючи ваші уподобання, і потім відправляє вам на електронну пошту макет, щоб ви затвердили.
  5. Для брендування транспорту у нас застосовуються якісні автоплівки, які ми вибираємо під авто, враховуючи ваші побажання щодо термінів служби, і виду поверхні. Плівка буває для рівних поверхонь і для кривих.
  6. Нанесення плівки на кузов і деталі машини.

Рекламно-виробнича компанія «Sarafan» – сучасна реклама ваших товарів та послуг на автомобілях в Хмельницькому.