ТАБЛИЧКИ - SARAFAN

ТАБЛИЧКИ

Як відомо, з найдавніших часів у людському суспільстві існує індустрія створення різних знаків. Чи заходите ви на залізничний вокзал, потрапляєте в музей, або в будь-яку іншу установу – ви всюди натикаєтеся на такі знаки: одні вказують, одні оповіщають, інші інформують або рекламують і т.д.

Вони завжди були, є і будуть. Навіть наскальний живопис носив подібного роду утилітарний характер – малюнки вказували місця жертвоприношень, зображували побутові сцени, вчили. Тим паче, сьогодні неможливо уявити собі, наприклад, зупинку міського транспорту без вказівних табличок, магазини, салони краси без вивіски.

Ви готові оформити замовлення прямо зараз?
Телефонуйте

Такий різновид зовнішньої реклами, як таблички завжди буде максимально затребуваним в Хмельницькому.

На сьогоднішній день існує два типи рекламних табличок: інформаційні (всілякі покажчики, орієнтири, вивіски, знаки, настільні таблички, призначені для інформування відвідувачів і потенційних клієнтів) і іміджеві, що представляють собою іменні, сувенірні таблички, що інформують про сферу діяльності компанії, тих або інших товарах, послугах.
Найчастіше, рекламні таблички ми виготовляємо з пластика, на площину якого за допомогою плотера, вінілової плівки, широкоформатного друку наноситься необхідний текст, логотип, малюнок.

Для збільшення терміну експлуатації таких табличок їх поверхню ламінуємо. Також рекламну табличку можна виготовити з прозорого плексигласу або акрилу. Зображення зазвичай наноситься методом гравіювання, аплікацією полімерною плівкою або установкою об’ємних зображень. Для отримання більш цікавого результату ці методи можна комбінувати.

Інші види рекламних табличок

Для виробництва рекламних табличок можна використовувати композитні матеріали, стилізовані під різні природні поверхні, а також м’які метали, такі як алюміній, мідь. Зображення в таких випадках наноситься методом лазерного гравірування. Для створення у клієнтів гарного враження про компанію відмінну службу послужать дерев’яні таблички. Їх можна зробити з натуральної деревини, фанери, а зображення наносять за допомогою механічного або лазерного гравіювання.

І, нарешті, найбільш фешенебельні і дорогі типи – це рекламні таблички з інкрустацією. В їх основі використовуються пластик, оргскло, композитні матеріали, а інкрустацію виконують акриловим склом різного кольору. Який би вид рекламних табличок в Хмельницькому ви не обрали, довірити їх виготовлення слід профільним фахівцям, які неодмінно зможуть гармонійно поєднати ваші переваги і фінансові можливості.

Саме таких професіоналів ви знайдете в нашій рекламно-виробничій компанії. Для замовлення просто передзвоніть нам за телефоном (096) 044-55-40