СТЕНДИ - SARAFAN

СТЕНДИ

З давніх-давен реклама є тим особливим видом інформації, який сприяє вирішенню найважливіших для людського суспільства комерційних, виробничих та інших завдань. Однією з численних різновидів якої є зовнішня реклама. Варіантів використання даного способу реклами на сьогоднішній день існує велика кількість.

Ми ж хочемо зупинитися на виготовленні рекламних стендів. Їх в основному використовують різного роду компанії для залучення нових клієнтів. На стендах зазвичай розміщується інформація про спектр пропонованих послуг, товарів, знижки, акції. Останнім часом серед найбільш затребуваних видів рекламних стендів в Хмельницькому можна виділити стенди зі статичної інформацією, зі змінними елементами і комбіновані.

Існують також мобільні рекламні стенди, що відрізняються простотою монтажу і транспортування. Це, так звані, буклетніци, Х-банери, промостійки. Будь-який варіант стенду в Хмельницькому можна замовити в рекламно-виробничій компанії «Sarafan».
Наш телефон

Вуличні стенди

Звичайно, найсуворіші експлуатаційні вимоги пред’являються до вуличних рекламних стендів. Адже вони повинні витримувати навіть найагресивнішу дію навколишнього середовища. Тому, при їх виготовленні необхідно враховувати всі фактори, щоб забезпечити довгий термін експлуатації.
Беручи до уваги умови їх майбутнього використання, сучасні рекламні стенди виготовляють із пластику, металу або композитних матеріалів. Найбільш популярним останнім часом є виготовлення легких збірних переносних конструкцій, виконаних з високоякісного алюмінію, з універсальним кріпленням.

Основа може бути виконана як зі звичайних матеріалів, таких як метал, дерево, алюміній, так і з сучасних – оргскла, металевої сітки, спеціальних тканин і паперу. В залежності від побажань замовника ми можемо забезпечити рекламні стенди підсвіткою і різними декоративними елементами.

Звичайно, довіряти виготовлення рекламних стендів в Хмельницькому слід професіоналам, які зможуть запропонувати вам найбільш підходящий варіант за доступною ціною. Рекламно-виробнича компанія «Sarafan» готова виконати стенд для вашої організації будь-якої складності і конфігурації.
Все що вам треба, зателефонувати нам за контактним телефоном (096) 044-55-40