КУТОЧОК СПОЖИВАЧА - SARAFAN

КУТОЧОК СПОЖИВАЧА

Куточок споживача є обов’язковим елементом для організацій, які ведуть торгівлю або надають послуги споживачам. Кожна людина, згідно з українським законодавством, має право ознайомитися з дозволами на здійснення професійної діяльності та іншими нормативно-правовими актами.

Всі документи повинні бути доступні, знаходиться на видному місці. Для вирішення цього завдання використовують стенди куточка споживача. Гарний інформативний стенд не займає багато місця. Більш того, ви можете використовувати в оформленні фірмові кольори, логотип і назву компанії для додаткового просування бренду.

Звернувшись в рекламно-виробничу компанію «Sarafan» ви отримаєте стенд куточка споживача необхідного розміру і дизайну. Наша цінова політика, дозволяє кожній організації зробити замовлення стенду в Хмельницькому. Наш телефон

Особливості стендів куточка споживача

Перш за все, стенд повинен якісно виконувати свою місію, а саме, надавати всю необхідну споживачеві інформацію. Для цього наші дизайнери передбачають спеціальні кишеньки зі скла або оргскла. У більшості випадків клієнти зупиняються на прозорих варіантах, але за вашим бажанням ми можемо виконати часткове тонування кишень. У них зручно розміщувати документи найпопулярнішого формату А4, які легко замінити – додати нові, забрати неактуальні.

Спеціальне місце передбачається для книги скарг і пропозицій. Стенд оформляється в стилістиці вашого підприємства. Можна використовувати фірмові кольори і брендувати виріб. Або ж виконати його в нейтральних тонах, щоб не відволікати клієнтів від продукції підприємства.

Виготовлення стендів в рекламно-виробничій компанії «Sarafan»

Клієнт, звертаючись в нашу рекламно-виробничу компанію, отримує ряд переваг, таких як:

  • створення креативного і яскравого дизайну, який привертає увагу відвідувачів;
  • професійний широкоформатний друк, яскравими і якісними фарбами;
  • оперативне виробництво макета;
  • доставка стенду за вказаною адресою;
  • монтаж.
  • Монтаж стенда

    Закріпити стенд куточка споживача ви можете самостійно. Або ж виконати монтажні роботи можемо ми. Стенди проектуються для простого і непомітного монтажу на стінах з бетону, цегли, гіпсокартону або дерева. Незалежно від того, в якій сфері діяльності працює ваша компанія, вам необхідний стенд куточка споживача. Норма законодавства не залишає вам вибору.

    Замовте креативний та функціональний стенд в Хмельницькому в рекламно-виробничій компанії «Sarafan». Все що вам необхідно, просто зателефонувати нам за телефоном (096) 044-55-40