ТАБЛИЧКИ І СТЕНДИ - SARAFAN

ГРАФІК РОБОТИ

читати далі

ТАБЛИЧКИ

читати далі

СТЕНДИ

читати далі

КУТОЧОК СПОЖИВАЧА

читати далі

ТАБЛИЧКИ І СТЕНДИ

Одним з основних способів донесення реклами є табличка. Табличка – це щиток на якому вказано назву компанії, робочий графік і іншу інформація, корисну для відвідувачів. Також вона може містити стильові фрагменти організації, такі як логотип, фірмовий знак, графічний символ, що позначає рід її діяльності. Таблички виконуються будь-якої форми і габаритів – все залежить від ваших уподобань.

Наша компанія займається виробництвом пластикових і металевих табличок для компаній Хмельницького. Це може бути рекламна, дверна або адресна вивіска, таблиця-покажчик і інші схожі вироби.

Типи табличок

Таблички, як і виставкові стенди класифікуються залежно від сфери застосування, найпоширенішими з яких вважаються:

 • інформаційна;
 • адресна / дверна / вулична / вказівна;
 • рекламна;
 • фасадна;
 • ритуальна;
 • офісна / настільна / змінна;
 • заборонна / попереджувальна.

Стенд – найбільш практична конструкція для розміщення корисних або рекламних відомостей. Інформаційні стенди встановлюються практично у всіх цивільних будівлях – вони є в лікарні, школі, супермаркеті, дитячому садку і, навіть, в банку. Ми виробляємо виставкові стенди на базі міцних полімерів (основа виконується із пластику більшої товщини, а «кишені» – з тонкого, прозорого матеріалу).
Клієнт може замовити стенд будь-якої форми та габаритів. Розробкою макета займаються досвідчені дизайнери. На ціну виготовлення стенду впливають його розмірні параметри, а також число пластикових «кишень», їх об’єм.

Типи стендів

Інформаційні стенди поділяють за призначенням і місцем встановлення, вони можуть застосовуватися:

 • на виставках (виставковий);
 • в ігрових кімнатах (дитячий);
 • в навчальних закладах (шкільний)
 • для оформлення приміщення (інтер’єрний);
 • для установки в будь-якому місці будинку або навіть поза ним (підлоговий / настільний / настінний / мобільний / вуличний).

Існує ще одна конструкція для розміщення реклами – штендер. Це складний виріб у формі арки або прямокутника з двостороннім розміщенням інформації. Штендер відносять до зовнішньої реклами, оскільки його ставлять на вулиці поруч з організацією-рекламодавцем. Основа штендера виконується з металу: деревина і полімери недостатньо стійкі до атмосферних опадів. Рекламний текст або зображення друкують на клейкій плівці, а потім переносять на металевий каркас.
Табличка або інформаційний знак встановлюються біля вхідних дверей або між поверхами, щоб позначити номер сходового маршу. Покажчики слугують для швидкого орієнтування в будівлі. Це необхідний елемент кожного великого офісного центру або торгового залу в супермаркеті. Прибуток компанії тісно пов’язаний з тим, наскільки зручно клієнту знайти конкретне приміщення. Найчастіше саме комфорт забезпечує організації позитивну характеристику. Причому, рекламний характер попереджувальних і вказівних знаків помітний не так сильно: компанія, яка піклується про зручність клієнта, більш приваблива, ніж похмурі коридори, по яких людина ходить навмання, дізнаючись напрямок в першому-ліпшому кабінеті.

У нас можна замовити виробництво таблички або стенду різних типів. У компанії «Sarafan» працюють талановиті дизайнери і менеджери-консультанти, які готують замовлення на основі готового проекту або пропонують кілька своїх варіантів. Крім того, ми допомагаємо замовнику в підборі матеріалів і додаткового оформлення табличок, покажчиків. Ваш проект буде виконано якісно і вчасно.

Рекламно-виробнича компанія “Sarafan” – недороге виготовлення табличок, стендів і штендерів в Хмельницькому. (096) 044-55-40