ПОВІТРЯНІ КУЛЬКИ - SARAFAN

ПОВІТРЯНІ КУЛЬКИ

Друк на повітряних кульках з латексу

Конкуренція у бізнесі останні роки настільки зросла, що здивувати кого-небудь класичними видами реклами складно. Білборди, сітілайти, візитки так само працюють, але якщо ви хочете бути на крок попереду – варто задуматися над додатковими джерелами просування товарів і послуг.

Замовити друк на повітряних кулях в Хмельницькому просто.
Досить залишити заявку на сайті або зателефонувати нам

Друк на повітряних кулях з латексу – це відносно новий, але дуже ефективний вид реклами, який має низку переваг:

 • Повітряну кульку важко не побачити. Багата гама кольорів, насичені тони, великий вибір відтінків дає можливість індивідуального підбору типу кульки, який вам потрібен.
 • Прекрасно вписується в усі святкові заходи, відкриття нового магазину або фірми, його із задоволенням візьмуть діти і дорослі. Цю рекламу прекрасно видно з відстані. Вона не нав’язлива і додає позитиву, її неодмінно запам’ятає ймовірний покупець.
 • Легко поширюється. Повітряні кульки, на яких є логотип вашої фірми, дуже просто роздати відвідувачам заходу. Кульки послужать хорошою прикрасою всередині вашої компанії. Прекрасно виглядатимуть на місці для фотознімків.
 • Особливості повітряних кульок для друку

  Існує кілька видів повітряних кульок:

 • Пастель – це кольорові кульки, з непрозорою оболонкою.
 • Кристал – це прозорі кольорові кульки. Також можна виготовити повністю прозорі кулі.
 • Металік – це кольорові повітряні кулі, які мають металевий відтінок.
 • Нанесення зображення логотипу компанії (друк на кульках в Хмельницькому) нічим не відрізняється від реклами на будь-яких інших об’єктах – папері, тканині, пластику. Ціна готового виробу залежить від кількості інформації, яку необхідно нанести, тиражу повітряних куль, а також їх типу. Чим товща стінка, тим більшу масу має кулька.

  Латексні повітряні кульки, на відміну від простих куль, мають зовсім іншу структуру і поведінку під час експлуатації – у них рівна кругла форма, забарвлення рівномірне, гелій в таких кульках тримається довго, без зусиль можна повернути їх в свій початковий (здутий) стан. Такі кульки мають представницький вигляд, не гірше візитної картки, викликають приємні відчуття при дотику.

  Ми допоможемо урізноманітнити вашу рекламу. Кульки, виготовлені в рекламно-виробничій компанії «Sarafan» допоможуть просунути товар або послугу, зробити її впізнаваною. Це може бути логотип вашої фірми або інші зображення, що рекламують продукт. А може бути реклама, що містить контактну інформацію та спеціальні пропозиції. Яке б завдання ви не ставили перед собою, «Sarafan» готова стати вашим гідом в світі реклами.
  Наш телефон – (096) 044-55-40