ПАКЕТИ - SARAFAN

ПАКЕТИ

Реклама – найважливіший фактор прогресу в бізнесі. Просувати свою компанію можна різними способами: через інтернет, за допомогою зовнішньої реклами, телебачення, друкованих засобів масової інформації. Акції маркетингового характеру вимагають значних капіталовкладень і, звичайно, часу.

Головна проблема таких витрат – їх доцільність. Дохід віл реклами важко передбачити, та й кращий спосіб замовлення реклами підібрати досить складно. Але для будь-якої комерції є безпомилкове рішення, яке можна реалізувати без серйозних вкладень.

Брендований товар – незмінний супутник бізнесу. Щоб замовникам сподобалася ваша організація, вони часто користувалися її пропозиціями і сприяли розширенню клієнтури, важливо приділити увагу їх комфорту. Якщо замовник йде з новою покупкою – запропонуйте фірмовий поліетиленовий пакет. Зручність клієнта залежить від дрібниць, які цінує будь-який відвідувач.

Замов свій брендовый пакет прямо зараз – 

Виробництво упаковок з товарним знаком потрібно для бізнесу будь-якого характеру.

Зрозуміло, що, перш за все це відноситься до продуктових супермаркетів або господарських магазинів. З цих місць відвідувачі найчастіше йдуть з масою придбань, тому краще, якщо такі магазини будуть пропонувати пакети різних розмірів на вибір. Для великих покупок можна зробити великі вироби з логотипом, для легких – «майки» з повнокольоровим принтом.

Для тих закладів, які займаються продажем одягу або взуття також варто запропонувати запаковування як мінімум в двох варіантах. У таких магазинах продукція рідко буває важкою, а ось за об’ємом вона дуже відрізняється. Щоб підібрати оптимальний розмір, уважно перегляньте асортимент вашої компанії і виберіть об’ємні пакети, розраховані на найбільший товар і на продукцію середніх габаритів.
Замовити друк пакетів у Хмельницькому можна за телефоном (096) 044-55-40

Друк логотипів на поліетиленові пакети

Серед профільних послуг нашої компанії варто виділити трафаретний друк пакетів, причому це може бути однотонний або різнокольоровий виріб. Виробництво поліетиленових пакетів з логотипом за допомогою трафаретів – метод, який застосовується для підготовки тиражів від 100 штук. Причому замовник може вибрати будь-який розмір, колір, обсяг виробництва і навіть кількість сторін, які потрібно покрити малюнком.

Друк логотипів на паперові пакети

Паперові упаковки з надрукованим логотипом можна використовувати як обгортковий папір для харчових продуктів, подарункову обгортку і т.д. Якість обгортки залежить від її призначення, бюджету і розмірів тиражу.

Пакет з паперу.

Біла обгортка з паперу – класика, що підійде для будь-якого випадку. Цей простий елемент може не тільки поліпшити статус, а й привернути увагу клієнтів до продукту. Упаковку з паперу можна виготовляти на один або два шва з одно- або двостороннім друком. Доступна ціна пакетів значно розширює сферу їх використання. Замовити їх може кожен, хто хоче збільшити обсяг реалізації товару.
Пакет з паперу з логотипом – один з найефектніших і цікавих типів популяризації вашої організації. Друк логотипу/виробничого знака з головними кольорами компанії на папері дозволить клієнтам швидше запам’ятати назву бренду, а також стане чудовою рекламою.

Друк кур’єрських упаковок

Пакет для кур’єра – це щільний поліетиленовий виріб з клапаном для герметизації, який оберігає вміст від води. Причому при відкритті кур’єрська тека деформується і сигналізує про несанкціонований доступ до вмісту. Така папка – показник високого статусу організації. На її сторонах розміщують корисну для клієнтів інформацію – адресу або контакти фірми.

Якщо вам потрібна зручна упаковка чи папки, які будуть відповідати рівню організації і сподобаються замовникам – рекламно-виробнича компанія «Sarafan» виконає виготовлення пакетів з логотипом за всіма нормами. За вашим дзвінком ми підберемо кращий варіант дизайну пакетів, який буде збігатися з запитами компанії і підійде по ціні. Дзвоніть нам прямо зараз – (096) 044-55-40