КРУЖКИ, МАГНІТИ - SARAFAN

КРУЖКИ, МАГНІТИ

Чашка з фото, логотипом або текстом може послужити прекрасним подарунком на будь-яке свято. Існує безліч причин, завдяки яким такий подарунок дуже актуальний. По-перше, він зручний. По-друге, вартість такого подарунка дає можливість придбання цілої партії таких екземплярів для корпоративних заходів. По-третє, така кружка із зображенням або текстом буде щодня дарувати заряд гарного настрою її власнику.

Магніти на холодильник – є одним з найпопулярніших рекламних та сувенірних товарів. Цю просту і з першого погляду звичайну річ можна перетворити в дорогу і дуже близьку до серця деталь. На ній можна зобразити все, що ви забажаєте, без обмежень.

Замовити можна за телефоном

Отже, розглянемо, чому цей тип реклами (магніти) є ефективним:

 • Магніт постійно викликатиме думки у клієнта про вашу компанію.
 • Завдяки такій рекламі, яка буде висіти на холодильнику вашого клієнта, про компанію дізнається безліч друзів власника.
 • Це не настирливий метод розповісти про вашу компанію.
 • Допомагає компанії залишитися в пам’яті клієнта.
 • Працює на кшталт нейромаркетинга. Розглядаючи безліч продукції на прилавках, покупець, ймовірно, вважатиме кращою марку, яка йому вже відома.
 • Реклама на магнітах в Хмельницькому – це оперативний і хороший метод додати рекламно-сувенірних товарів для вашої компанії.

  Нанесення зображень на магніти

  Нанесення зображень на магніти можна застосовувати як для зв’язків з аудиторією всередині компанії, так і для зв’язку з вашими клієнтами. Важливо розробити творче оформлення і здійснити якісне нанесення зображення на магніт. Наша рекламно-виробнича компанія здатна це зробити. Якщо вам потрібно, щоб про ваші послуги і товари пам’ятали довгий час, замовте якісне нанесення зображення на ваш магніт у нас. Наш телефон – (096) 044-55-40

  Сувенірні магніти розміщують на будь-якій металевій поверхні, однак найвідомішим місцем для таких магнітів завжди залишався холодильник.

  Зараз дуже поширене нанесення фотографій на чашках для подружжя. Тут можна дати політ уяві, і підібрати кружки для закоханих (щоб одна доповнювала другу). Зображення на чашки можна нанести одне. Лише розділивши його на два предмета. Крім власних фотографій, у вас є можливість нанести зображення відомих людей: зірок кіно, співаків, і інших людей. Для кухлів, призначених працівникам компанії, можна нанести зображення керівника з різного роду жартівливими рекомендаціями і текстами. Це створить невимушену і дружню атмосферу в компанії. В наші дні придбання чашки з бажаним зображенням коштує невеликі гроші. Використовуючи передові технології друку високого рівня, нанесення зображення на чашки значно знизилося в ціні, також зріс термін експлуатації чашки.

  Не треба думати, що кружка з текстом або фото є звичайним подарунком. Цей предмет буде нагадувати про ваше реальне ставленні до людини, а співробітникові компанії про дружню обстановку в колективі. Якщо ви керуєте великою фірмою, то замовлення великої кількості кухлів на 8 березня або до нового року буде чудовим рішенням.

  Вам важко при виборі маленької деталі для подарунка знайомим? Магнітик із зображенням, вироблений особисто вами, буде для них дуже приємний. А може, ви просто хочете розмістити на холодильнику фото ваших близьких? Ми нанесемо всі їх фото на потрібну вам кількість магнітів. А як вам ідея отримати авторську кружку на заздрість друзям?

  Рекламно-виробнича компанія «Sarafan» готова виконати друк на кружках і магнітах в Хмельницькому за доступними цінами. Залиште заявку на сайті або зателефонуйте нам по телефону (096) 044-55-40