БЕЙДЖИ - SARAFAN

БЕЙДЖИ

Бейдж – неодмінний атрибут, потрібний для просування бренду і підвищення популярності фірми. Вони застосовуються як для щоденного носіння на роботі, так і для ділових презентацій, конференцій та інших заходів.

Безпосереднє завдання бейджа – це моментально дати інформацію про співрозмовника і створити місток для комунікації. А нанесення логотипу, контактної інформації та дизайн компанії можуть підняти популярність і залишитися в пам’яті клієнта.

Рекламно-виробнича компанія «Sarafan» виробляє бейджи різних типів під замовлення, створюючи особливий дизайн з високою якістю.
Замовити бейджи в Хмельницькому
ви можете за телефоном

Типи бейджів з логотипом в Хмельницькому

Бейджи можуть бути з паперу, з пластика, з металу.

Бейджи з паперу – це найшвидший і найдешевший варіант, який в більшості випадків замовляють для виставки, семінару та подібних заходів. У вас є можливість замовити будь-яку форму і параметри бейджа. Щоб виділити унікальність – замовляйте закруглені кути, а для додання представницького вигляду необхідно здійснити ламінування. Основна перевага бейджів з паперу – це область без обмежень для реклами вашої фірми. Ви зможете нанести на нього логотип і назву компанії, а додаткове оформлення в фірмових відтінках додасть вашої компанії популярності серед безлічі подібних фірм. Фіксуються такі бейджи на особливих шнурках, які теж можуть підкреслювати стиль вашої компанії.

Бейджи з пластика – їх ми радимо застосовувати для ідентифікації працівників фірми.
Такі бейджи дещо дорожчі, однак, мають більший термін служби. Щоденне носіння, ні яким чином не відбивається на його зовнішньому вигляді і презентабельності. Пробуйте різні відтінки, але не віддаляйтесь від кольорів компанії, і вас завжди і всюди будуть упізнавати. Фіксується за допомогою магніту або шпильки. Робиться з замінним прозорим віконцем для штампів. Бейджи з пластика – маленькі, тому містять мінімум текстових даних. Зазвичай розміщують ім’я співробітника і назву компанії з логотипом.

Бейджи з металу – це найдорожчий тип іменних бейджів компанії. Для нанесення тексту і логотипу застосовується спосіб гравіювання. Крім того, у такого бейджа може бути прозоре віконце: для заміни імені, посади. Фіксується магнітом або шпилькою. Метал для їх виготовлення має довгий строк служби, до того ж, він виглядає представницьким. Ці бейджи застосовують в престижних компаніях, які цінують свою репутацію.

Один з найважливіших канонів будь-якого бізнесу, включаючи напрямок обслуговування – це надати клієнту інформацію про фірму і її працівника. Зайшовши в бутик, банк або кафе, клієнт хоче розуміти, з ким він розмовляє. Саме бейдж містить в собі логотип фірми, посаду і П.І.Б працівника. Змушувати клієнта самостійно шукати ці дані нерозумно. Клієнту набагато простіше звертатися до працівника по імені, ніж викручуватись, намагаючись звернути на себе увагу. Працівнику вашої компанії буде приємніше почути, як його називають по імені, замість фраз, наприклад, «дівчина йдіть сюди». До того ж називати по імені – це потужний спосіб привернути до себе потенційного клієнта. Цей спосіб в основному використовується по відношенню до клієнта, проте слід пам’ятати, що і відвідувачеві також необхідно знати ім’я працівника, який з ним розмовляє.

Замовити бейджи в Хмельницькому в будь-якій кількості ви можете в рекламно-виробничій компанії «Sarafan». Просто залиште заявку на сайті або зателефонуйте менеджеру за телефоном (096) 044-55-40