СУВЕНІРНА ПРОДУКЦІЯ - SARAFAN

КРУЖКИ, МАГНІТИ

читати далі

БЕЙДЖИ

читати далі

БЛОКНОТИ

читати далі

ПАКЕТИ

читати далі

ДРУК НА ФУТБОЛКАХ

читати далі

ПОВІТРЯНІ КУЛЬКИ

читати далі

СУВЕНІРНА ПРОДУКЦІЯ

Сувенірна продукція з фірмовими логотипами

Імідж – це запорука успіху в більшості випадків при відкритті власної справи. Тому практично всі успішні компанії приділяють велику увагу розробці власного фірмового стилю, основою якого є логотип. Він наноситься не тільки на офіційну документацію, але також і на іншу продукцію: чашки, блокноти, футболки, шапки, ручки та інше. Це створює у партнерів і клієнтів вірний і чіткий образ того, що підприємство серйозне і успішне.

Сувенірна продукція компанії – це ще один крок в побудові іміджу. Невеликі подарунки, які вручаються клієнтам, формують у них позитивну думку про компанію. Це можуть бути ті ж самі ручки, органайзери, блокноти, календарі та інша дрібниці – але їх важливу роль важко переоцінити. Вся справа в тому, що подібний хід є гарним способом нагадати про вашу компанію з точки зору маркетингу – подарункова продукція, наприклад календар або органайзер, завжди у полі зору клієнта, а значить, ймовірність того, що він звернеться саме до вас, а не до конкурентів, підвищується в кілька разів.

Тому багато маркетологів розглядають корпоративну продукцію як ефективний і доступний інструмент реклами та піару. Він здатний досягти відразу кількох цілей: зробити компанію або бренд впізнаваним, збільшити зростання продажів продукції, а також підвищити лояльність клієнтів.

Різновиди сувенірної продукції

Що таке сувенір? Перш за все це предмет, завданням якого є нагадування: про якусь подію, пам’ятний захід, бренд. До сувенірів можна віднести будь-який об’єкт, в якому є рекламний компонент, який несе в собі нагадування, і також практичну складова, що дозволяє не просто поставити його на полицю, а використовувати за призначенням. Існує три основні класифікації сувенірної продукції:

 • Ділові подарунки. Це унікальні і оригінальні подарунки, що використовуються в декоративних цілях. Наприклад, кристали з 3D зображенням всередині, статуетки, моделі техніки тощо;
 • Поліграфія. Сюди відносять як чисто подарункову продукцію, таку як буклети, листівки і плакати, так і більш практичну: органайзери, календарі, блокноти;
 • Товари з тамподруком і нашивками. Дуже широкий спектр застосування – починаючи від флеш-карт і кулькових ручок до головних уборів та верхнього одягу.

На думку маркетологів друк сувенірної продукції – це додатковий і досить ефективний рекламний елемент, що дозволяє домогтися відразу кількох цілей в плані реклами бренду.

Також подарунки можна розділити за вартістю:

 • Масові. Собівартість мінімальна, тому такі подарунки можуть роздаватися безкоштовно широкому колу реальних і потенційних клієнтів;
 • Промо-товари для використання в програмах лояльності;
 • Товари для продажу: канцелярія, дрібні аксесуари;
 • Преміум-сегмент для діючих клієнтів і партнерів;
 • Ексклюзивні подарунки для вищого керівництва і топ-менеджерів.

Залежно від призначення і якості виготовлення, сувенірна продукція поділяється на чотири категорії:

 • Промо-продукція. Недорогі товари, по суті, широкого вжитку, призначені для масового поширення: конференції, виставки, промо-кампанії. Сюди відносять календарі, буклети, футболки, сумки і так далі.
 • Сувеніри бізнес-класу. Якісна продукція від хороших виробників, покликана підвищити ділову репутацію компанії і сформувати позитивний образ: брендовані годинник і органайзери, письмове приладдя високої якості, носії інформації з логотипом.
 • Авторська продукція. Виробляється обмеженими партіями, так як призначається для конкретної цільової аудиторії і розробляється виключно під неї. Може бути дорогою, а може й ні – все залежить від ваших поточних потреб.
 • Подарунки VIP-класу. Сюди може бути віднесена будь-яка продукція з трьох перерахованих вище категорій, але обов’язково високої якості, з використанням матеріалів, що підвищують цінність подарунка.

Співпраця з нами: зробіть свій бренд упізнаваним

Наші фахівці мають великий досвід в просуванні брендованої продукції і виготовленні і нанесенні фірмових логотипів і символіки. Звернувшись в нашу компанію, ви отримаєте потужний і ефективний рекламний інструмент у вигляді сувенірно-подарункової продукції, яка дозволить вам добитися успіху. Такі подарунки створюють позитивний імідж компанії, покращують атмосферу переговорного процесу, підвищують лояльність партнерів і сприяють залученню нових клієнтів.

Рекламно-виробнича компанія «Sarafan» – це швидкий і якісний друк логотипів на сувенірну продукцію в Хмельницькому.
(096) 044-55-40