СТВОРЕННЯ ЛОГОТИПІВ - SARAFAN

СТВОРЕННЯ ЛОГОТИПІВ

Перше, на що звернуть увагу нові клієнти або партнери – це логотип компанії. В результаті компанія зможе почати рекламну компанію і запустити випуск продукції, яка буде використовувати створений логотип.

Створення такого зображення досить складне завдання. Тут необхідно врахувати роль компанії на ринку і спрогнозувати її подальший розвиток. Обов’язковою умовою вважається спільна робота замовника і дизайнера, щоб вони могли погоджувати всі необхідні питання, і не упустити жодної деталі. Необхідно зануритися в структуру компанії і дізнатися якомога більше інформації, яку в подальшому використовувати для розробки дизайну.

Крім того, дизайн повинен поєднувати в собі яскраві відтінки і простоту. Люди повинні швидко запам’ятовувати його.

При створенні логотипу необхідно враховувати масу деталей, які на перший погляд можуть здатися не важливими. Це розмір і стиль шрифту, колір зображення та інші нюанси, які потрібно грамотно підібрати і поєднувати між собою. Даний логотип компанія буде використовувати на всій продукції, що виробляється, незалежно від її розміру або форми. Тому зображення повинне мати гарний вигляд на невеликих предметах і величезних банерах.

Як створити впізнаваний логотип в Хмельницькому

Існує ряд рекомендацій, яких необхідно дотримуватися при розробці логотипу:

 • Зображення повинно відрізнятися своєю чіткістю і яскравістю. Оскільки воно використовуватиметься для рекламних цілей, можливо, варто зробити його дещо «надоїдливим».
 • Зображення повинно подобатися замовнику і оточуючим.
 • У зображення повинен бути оригінальний дизайн, який легко сприймається оточуючими.
 • Зображення повинно відповідати сфері діяльності компанії і її рекламним акціям.
 • Зображення повинно якісно виглядати як при кольоровому, так і при чорно-білому друці.
 • Якщо створити логотип, який можливо використовувати тільки в кольоровому варіанті, можна зіткнутися з рядом проблем при реалізації недорогої продукції. В даний час залишається продукція, яка не дозволяє використовувати кольоровий друк, тому відмовившись від чорно-білого зображення, ви втратите можливість працювати в даній сфері.

  При створенні логотипу варто пам’ятати, що якщо ви вирішите змінити його через кілька років, то це буде рівносильно створенню нової компанії. Тому потрібні будуть великі витрати і досвідчені фахівці, готові провести ребрендинг.

  Наша рекламно-виробнича компанія готова запропонувати ряд послугу по створенню логотипів в Хмельницькому для будь-якої компанії. Завдяки унікальному досвіду, який ми зуміли накопичити за кілька років роботи, створений продукт буде відповідати всім перерахованим вимогам. Приємно вас здивують і ціни нашої компанії. Довіривши нам, створення фірмового стилю, можете бути впевненими, що замовлення буде виконано точно в строк і відповідати всім зазначеним вимогам. Надавши необхідну інформацію, в найкоротші терміни ми надамо кілька варіантів логотипу для компанії.

  Додатково ми готові запропонувати послуги з друку різної сувенірної і поліграфічної продукції з вашим логотипом.
  Оформіть замовлення прямо зараз! (096) 044-55-40. Чекаємо на ваш дзвінок!