САМОКЛЕЮЧА ПЛІВКА - SARAFAN

САМОКЛЕЮЧА ПЛІВКА

Друк на самоклеючій плівці

У народі самоклеючий папір прийнято називати просто «самоклейкой». Це один з найпоширеніших видів рекламних оголошень. Сфера його застосування може поширюватися як на бізнес, так і для особистих цілей. В асортименті нашої рекламно-виробничої компанії завжди великий вибір самоклеючої плівки, яку можна використовувати для вітрин, як покриття для підлоги, для брендування автомобіля або в особистих цілях.

За допомогою друку на самоклеючій плівці можна виробляти барвисті рекламні оголошення, які дають можливість передати всі відтінки і кольори на папері.

Зробити замовлення прямо зараз ви можете по телефону

Види друку на самоклеючій плівці

Наша компанія займається друком на самоклеючій плівці в Хмельницькому. Ви завжди можете замовити наступні види:

 • One way vision – її застосовують для реклами на вітринах або інших засклених поверхнях. Зображення буде видно тільки зовні приміщення.
 • Друк реклами на матових плівках – відмінний варіант для тих випадків, коли плівка повинна висіти в приміщенні, де використовується штучне освітлення. Зображення в такому разі не буде відбивати світло і можна буде уникнути відблисків, таким чином, не постраждає читабельність оголошення. Коли необхідно наносити зображення на скло, щоб його було видно з двох сторін, то можна замовити друк на прозорій плівці. Дана технологія передбачає дзеркальний друк зображення, яке буде видно по обидва боки поверхні. Зверху прозорої плівки наносять зображення, яке буде розміщено на білому тлі. В результаті, наклеївши зображення на скло, воно буде відображатися по обидва боки.
 • Плівка фірми Oracal – розрізняють два основних види, прозору і білу. Ви можете самостійно вибрати, яка буде поверхня даної плівки, глянцева або матова. Так само замовник визначає, на якому матеріалі буде виконаний друк. Найяскравіше враження складається від плівки, надрукованої на глянцевому папері.
 • Додатково можна замовити ламінування обох сторін, в результаті готовий виріб буде мати відразу три шари.

  Що вибрати?

  Кращим варіантом можна вважати вибір плівки One way vision, яка зуміла увібрати в себе відразу кілька переваг, властивих іншим видам. Ось кілька основних плюсів використання даного виду:

 • Можливість виготовлення стендів з інформацією для виставок і форумів.
 • Використання для штендерів і табличок.
 • Друк реклами, яка буде розміщена на автобусах, тролейбусах і іншому транспорті.
 • Перфорована плівка дозволяє зберегти прозорість. Вона відмінно пропускає світло і не закриває огляд з вікна.
 • Насиченість кольорів не змінюється при друку на даному виді «самоклейки».
 • Оформляючи замовлення в нашій компанії, ви можете побачити всі матеріали і ознайомитися з прикладами друку. Дизайнери розроблять макет, який ви можете затвердити або змінити на свій розсуд.

  Все що вам необхідно – залишити заявку на сайті або зателефонувати нам за телефоном (096) 044-55-40