ХОЛСТ - SARAFAN

ХОЛСТ

Друк на полотнах (холстах)

Хочете барвисто і естетично оформити інтер’єр свого помешкання? Тоді вам підійдуть картини на полотні. Вони можуть прикрасити як звичайні квартири, або будинки, так і офіси. Найчастіше у себе вдома розміщують картину, де зображені різні пейзажі або фотографії. В офісах на полотнах можна розмістити логотип компанії або деякі зразки продукції. За допомогою корпоративного полотна можна прикрасити практично будь-яку частину офісного приміщення.

Замов оригінальний подарунок прямо зараз

Вибір полотна

На даний момент розрізняють три основних види полотен в залежності від їх форми.
Це можуть бути панорамні, прямокутні або квадратні полотна. Наша рекламно-виробнича компанія виконує друк на полотні в Хмельницькому потрібного вам зображення в найкоротший термін. При бажанні, ви можете надати свій варіант зображення на полотні.

Етапи друку на полотні

Друк фотографій на полотнах – це досить складний процес, який складається з декількох етапів:

 • В першу чергу виконують підготовку майбутнього зображення. Тут головне добитися високої якості, щоб картинка була добре надрукована.
 • Обробка перед друком. Дизайнер, використовуючи сучасні редактори, усуває різні недоліки на картинах і робить правильну передачу кольору.
 • Далі відбувається сам друк зображення. Необхідно грамотно перенести картинку на полотно зі слайда.
 • Полотно натягують на спеціальний підрамник, який був підібраний замовником.
 • Додатково можна зробити різні декоративні доопрацювання зображення. За допомогою фарб можна додати різні підписи або написи на картину.
 • Захисний шар наносять за допомогою гелю або лаку.
 • Проводять декорування самої рамки.
 • Швидке замовлення друку полотна в Хмельницькому по телефону – (096) 044-55-40 Телефонуйте!

  Види полотен (холстів)

  Розрізняють кілька видів полотен. Це можуть бути:

  Модульні полотна

  – це зображення, що складається з декількох елементів, які при з’єднанні можуть створити одну композицію. У нас ви можете замовити вироби, які будуть складатися з 3,4,5 частин. З їх допомогою можна доповнити свій інтер’єр і створити відмінне дизайнерське рішення для квартири або будинку. Природно, що для друзів і близьких – це буде чудовий подарунок.
  Стилізовані зображення – такий вид картини наближений до живописних картин. Ви можете зробити з будь-якої фотографії, стилізовану модель, яка стане ідеальним доповненням для приміщення будь-якого виду і призначення.

  Репродукція

  – якщо ви цінуєте історію і вважаєте, що мистецтво повинно бути практичним, то дане рішення точно для вас. Придбати таке полотно в магазині практично неможливо. А ось в рекламно-виробничій компанії «Sarafan» ми готові виконати роботу за індивідуальним замовленням. Безумовно, таке полотно відмінно впишеться в ваш інтер’єр.
  Комікси – якщо ви або хтось із ваших знайомих любить супергероїв, то можна замовити полотно такого штибу. Ви можете створити портрет будь-якої людини в даному стилі.
  Фотоколаж – такий вид друку стане відмінним подарунком для ваших близьких. Ви можете самостійно вибрати кількість фотографій, які будуть нанесені на полотні. Це можуть бути 2-3 знімка або кілька десятків. Ніяких шаблонів – замовлення робиться відповідно до ваших побажань.

  Ретушування і зміна фону

  Якщо фотографія зроблена за допомогою телефону або непрофесійним фотоапаратом, то її якість не буде ідеальною. Виправити такі помарки простій людині не завжди під силу. Найкраще звернутися за допомогою до фахівця, який має великий досвід роботи – ми з радістю вам допоможемо. Найчастіше, замовники просять трохи змінити свою зовнішність або прибрати непривабливий фон.

  За допомогою друку на полотні в Хмельницькому кожен охочий може прикрасити свій інтер’єр картиною, яка зробить його унікальним і неповторним. Вибравши свій варіант, ви можете прикрасити кухню, вітальню, спальну кімнату або щось ще. Ми тривалий час займаємося виготовленням картин на полотнах, тому можемо гарантувати, що робота буде найвищої якості і виконана в найкоротші терміни. Оформити замовлення можна через сайт або по телефону (096) 044-55-40