ШИРОКОФОРМАТНИЙ ДРУК - SARAFAN

ХОЛСТ

читати далі

САМОКЛЕЮЧА ПЛІВКА

читати далі

ПЛАКАТИ

читати далі

БАНЕР

читати далі

ШИРОКОФОРМАТНИЙ ДРУК

Сьогодні нас важко чимось здивувати, увагу всіх привертають яскраві та неординарні речі. А ось, наприклад, Ви – типовий житель великого міста, скажіть, що бачите крім антропогенних ландшафтів? Може вам ніколи відволікатися на такі дрібниці, тоді досить виглянути у вікно. Що привертає вашу увагу? Саме яскраві бігборди, сітілайти та строкаті вітрини бутіків, які насичені кольорами, соковитою ниткою вливаються в канву життя Хмельницького. Міські вогники, що ваблять з вітрин, всілякі борди та інша зовнішня реклама.

Раніше було популярним писати оголошення в газету, деякі люди вдавалися до хитрощів і на склі машини фіксували напис «продаю» з номером телефону. Сьогодні ефективність таких методів дорівнює нулю. Сучасний міський житель протягом дня споглядає різні широкоформатні рекламні вивіски, прогулюючись в парку, вирушаючи за продуктами і просто добираючись на роботу. А ось і найцікавіше, якщо вам потрібно продати послугу, товар або продукт, не кричати ж на всю вулицю про це. Можна звернутися до допомоги інтернет-ресурсів, але не у кожного є доступ до того чи іншого сайту, та й хорошу активність важко гарантувати. А журнали або буклети скоро почнуть викликати агресію, так як їх всюди силоміць роздають в руки, і ніхто не звертає уваги навіть на корисні матеріали в них. Щоб популяризувати свій бізнес, товар або послугу досить скористатися перевагами широкоформатного друку. Ця послуга відрізняється новизною, актуальністю і добре проглядається людьми різних вікових груп.

Але і в широкоформатного друку є свої нюанси, які зрозумілі тільки професіоналам: підібрати потрібний колір, підібрати правильний шрифт, щоб назву Вашого продукту було чітко видно з великої відстані. Щоб фарби не “попливли”, не вигоріли і виглядали яскраво довгий час, ми використовуємо якісні матеріали та новітні технології широкоформатного друку. З іншого боку, занадто кричуща реклама відлякує клієнтів. Рекламно-виробнича компанія «Sarafan” пропонує широкий комплекс послуг, щоб в кінцевому підсумку клієнт отримав ефективний інструмент залучення цільової аудиторії, друкований продукт високої якості.

Більше справи, менше слів. Широкоформатний банер по ефективності обганяє радіо і газету. Тут немає зайвої води і непотрібної аналітики, а графічний матеріал запам’ятовується краще прослуханих слів, варто тільки згадати статті Фрейда на цей рахунок. Свого часу респектабельний Центр Досліджень «Psychologies» довів, що графічна інформація активує відразу фотографічну пам’ять і прив’язує до неї емоції. А це потужна рекламна зброя, між іншим.

Прийнято розділяти зовнішній і інтер’єрний широкоформатний друк. Тут все просто. Зовнішній друк використовується при виготовленні реклами в магазинах, на вулиці, в транспорті. Такі матеріали стійкі до дії погодних умов. Інтер’єрний друк розміщується всередині будинків, матеріали менш стійкі до негативних факторів, але відрізняються більш яскравим колірним оформленням.

Що значить широкоформатний друк? Це виробництво друкованої продукції великих розмірів. Якщо вибрати формат А1, то тут вдало можна поєднати високу якість, деталізацію зображення і смислову наповненість. У чому переваги широкоформатного друку?

  • Надруковані матеріали довговічні.
  • Всі кольори соковиті, “живі”.
  • Незмінно висока якість друку.

Звертаючись до нас, ви можете замовити широкоформатний друк банерів, на самоклеючій плівці, на сітці і на папері. Нестандартні та креативні рішення для кожного клієнта. Виконання будь-якого проекту широкоформатного друку – це складний і відповідальний процес, який варто довіряти професіоналам своєї справи.

Рекламно-виробнича компанія «Sarafan» – оперативний широкоформатний друк в Хмельницькому за доступною ціною. (096) 044-55-40