ВІЗИТКИ - SARAFAN

ВІЗИТКИ

Візитівка – ефективний інструмент просування бізнесу

Як і будь-яка інша реклама, візитівки є потужним маркетинговим інструментом. Так було багато років тому, така ж ситуація спостерігається і сьогодні. Чому візитівки не втрачають своєї популярності з часом? Все дуже просто, коли потрібно ефектно презентувати себе, свою діяльність, зацікавити партнерів співпрацею, найкраще використовувати візитівки. Давайте змоделюємо ситуацію. Ви виступаєте з ролі успішного, талановитого і креативного бізнесмена. На солідному заході вами був озвучений яскравий спіч, після якого, ви дістаєте з кишені листок паперу і ручкою записуєте свої контакти майбутньому партнеру по бізнесу. Так, така історія навіть звучить кумедно, а в реальності краще цього не бачити.

Замовити стильну візитку ви можете прямо зараз
по телефону

Візитівка є важливим елементом іміджу будь-якої серйозної людини.

Крім того, вона є носієм цінної інформації, демонструючи престиж, затребуваність і статус власника. У сфері бізнесу практично всі знайомства прийнято починати з вручення візитки. З усього перерахованого вище виходить, що бізнесмену потрібен не папірець з телефоном і прізвищем, а стильна картка, що відображає не тільки інформацію, а і його індивідуальність.
Рекомендовано брати з собою візитки на кожну зустріч.

Охоче, швидко і якісно надрукувати візитівки в Хмельницькому готовий колектив рекламно-виробничої компанії «Sarafan». Ми, компанія з великим досвідом роботи в сфері виробництва рекламної поліграфічної продукції. Прихопивши з собою візитки, надруковані в нашій майстерні, ви завжди будете у всеозброєнні. Ми маємо в своєму розпорядженні сучасне типографське обладнання, перевірені витратні матеріали, що дозволяє створювати якісний рекламний продукт.

Якими бувають візитки?

Візитка повинна формувати правильне враження про людину, викликаючи повагу, інтерес і зацікавленість у співпраці.

Прийнято класифікувати візитки на:

 • Персональні. Як правило, вони популярні при неофіційному спілкуванні в колах митців, також ними користуються підприємці. Зовні візитка може мати будь-яке оформлення у вільному стилі, відповідно до побажань замовника.
 • Корпоративні. Тут важливо враховувати фірмовий стиль компанії. Важлива наявність логотипу і фірмових кольорів в оформленні.
 • П’ять причин, чому вам варто вибрати «Sarafan»

  Крім того, що ми пропонуємо демократичні ціни на послуги виготовлення візиток в Хмельницькому, є ще ряд причин, чому варто обрати саме нас.

 • Команда професіоналів готова взятися за виконання замовлення з виготовлення візиток будь-якої складності: традиційні прямокутні, круглі.
 • Для виробництва візиток використовується якісний крейдований папір і щільний картон.
 • Можливість вибору матеріалів: щільний картон, кольоровий картон, прозорий пластик і багато іншого.
 • Після друку, візитівки проходять обробку: видалення гострих кутів, ламінування, покриваються лаком, наноситься тиснення, створюється потрібний рельєф.
 • Фахівці сервісу розроблять унікальний дизайн візитної картки, який буде найкращим чином відображати всю інформацію, викликаючи інтерес у навколишніх.
 • Рекламно-виробнича компанія «Sarafan» – це стильні і сучасні візитки в Хмельницькому. (096) 044-55-40