СЕРТИФІКАТИ, ЛИСТІВКИ - SARAFAN

СЕРТИФІКАТИ, ЛИСТІВКИ

Друк сертифікатів і листівок

У будь-якому місті поширене вручення сертифікатів. Це може бути знаком поваги, подарунком для друга або прекрасною нагородою для співробітника чи призера конкурсу. Рекламно-виробнича компанія «Sarafan» займається як поштучним друком, так і великими тиражами. Розробка дизайну ведеться у відповідності з усіма вимогами клієнта, який знає, що дизайнерський проект продукції буде відповідати стилістиці фірми. Замовлення можна оформити в нашому офісі.

Оскільки зараз є багато матеріалів і способів друку, ми виготовляємо найрізноманітніші типи сертифікатів:

 • за міжнародними стандартами;
 • подарункові;
 • для безпеки;
 • купони для знижок;
 • гарантійні.

Замовити сертифікати і листівки можна по номеру телефону –

Чому замовляти сертифікати і листівки у нас вигідно

Ми виготовляємо сертифікати і листівки з цікавими ідеями, що запам’ятовуються всього за кілька днів. Наші вироби підходять самим різним замовникам, оскільки ми відрізняємося розумним підходом до ціни і великими можливостями вибору дизайну. Клієнт може замовити практично будь-яке зовнішнє оформлення: ви можете довіритися фантазії дизайнерів, а можете самостійно запропонувати свій макет ідеальної картки.

Якщо поліграфічна продукція вам потрібна дуже швидко, ви можете зателефонувати за телефоном (096) 044-55-40 – ми відразу займемося терміновим друком тиражу.

Типи сертифікатів

В основному сертифікати необхідні для торгових центрів, освітніх компаній, різних салонів та розважальних мереж. Ми пропонуємо кілька типів друкованих посвідчень:

 • розробка подарункової картки або купона під замовлення, який дає право придбання товару на конкретну суму або знижки на покупку;
 • документ, що підтверджує проходження освітньої програми (курсу, семінару, тренінгу);
 • свідоцтво про якість виготовленого товару або послуги.
 • Виробництво подарункових сертифікатів в Україні не вважається абсолютним правом державних компаній. «Sarafan» гарантує збереження вашої документації. Крім самих сертифікатів, ми займаємося виготовленням листівок в Хмельницькому, бланків з особистими даними, квитків на корпоративні свята (пронумеровані і без нумерації), особистих запрошень на урочисті заходи.

  Особливості роботи

  Виробництво сертифікатів і листівок в Хмельницькому в нашій компанії це:

 • Індивідуальний підхід. Кожен розроблений виріб неповторний.
 • Унікальний дизайн. Всі карти виробляються за оригінальними дизайнерськими проектами.
 • Обробка після друку. Карти повинні бути довговічними, а значить, вимагають максимального захисту. Це може бути ламінування з глянцевим/матовим покриттям або лакування.
 • Друк грамот – це завжди нестандартний підхід

  Для того, щоб готові бланки не нагадували звичайні папери, які стануть черговим поповненням стопок на далекій полиці, ми намагаємося зробити їх оформлення незвичайним. За допомогою нових виробничих технологій можна отримати не тільки стандартні прямокутні бланки.
  Фахівці «Sarafan» виготовляють сертифікати і листівки з ламінованим або лакованими фрагментами, і не тільки. Ми заздалегідь обговорюємо застосування ефектів і шрифтів індивідуально з клієнтом.

  Ми завжди раді допомогти замовнику корисною рекомендацією. Ставши нашим клієнтом, ви зможете самі переконатися, що співпраця з лідируючої поліграфічною компанією – це вигідно. Ми працюємо швидко, використовуючи якісні матеріали та нове обладнання, що і є секретом нашого успіху. Виготовлення сертифікатів і листівок в «Sarafan» – це доступно, оперативно і якісно. Телефонуйте нам! (096) 044-55-40