ПЛАКАТИ - SARAFAN

ПЛАКАТИ

Виготовлення плакатів

Серед усього розмаїття способів розповісти потенційному покупцеві про товар або послугу, особливою популярністю користуються рекламні плакати. Їх створюють з метою просування того чи іншого товару, заходу, продукту, підігріваючи інтерес у певної цільової аудиторії. Іноді плакати випускають у вигляді календаря, де прописують культурні заходи, роблять рекламу бренду.
Існує два види плакатів:

 • Афіша.
 • Постер.

Дізнатися більше можна по телефону

Яка між ними різниця?

Справа в тому, що афіші створюють з метою інформування про захід, фестиваль, виступ знаменитого актора, концерт або ще щось. А постери представляють собою квінтесенцію рекламного мистецтва, ефективно поєднуючи в собі графіки, текстову інформацію, живопис та інші елементи.

Головна мета створення постера – привернути увагу клієнтів, зацікавити їх, спонукаючи відвідати виставку, зайти в магазин і т. д.

Звертаючись в нашу рекламно-виробничу компанію можна замовити виготовлення будь-якої рекламної продукції: афіш, плакатів, постерів у форматі A4 (21×30 см) і A3 (30×42 см). Кожне замовлення виконується з особливою відповідальністю, суворо дотримуючись термінів та побажань клієнта. Для виготовлення плакатів використовуються тільки якісні матеріали і сучасне устаткування. Застосовується метод цифрового або офсетного друку, в залежності від обсягів виробництва.
Оформити замовлення можна за телефоном (096) 044-55-40

Правильний дизайн плаката

Для ефективного сприйняття інформації важливо дотримуватися простого правила: текст лаконічний, ілюстрацій максимум. Зображення повинно бути якісним, інакше в ньому немає сенсу. При створенні рекламного носія має значення все:

 • Ілюстрація.
 • Текст.
 • Якість друку.
 • Що ж стосується фінансового питання, то ціна друку плаката залежить від параметрів постера, кількості, якості паперу, кількості кольорів, послуг дизайну. Більше того, готовий рекламний продукт повинен взаємодіяти з потенційними споживачами, привертаючи до себе їх увагу. Залежно від тиражу, ми використовуємо метод офсетного і цифрового друку. При невеликому тиражі відмінно підійде цифровий друк. Якщо є час почекати і потрібна велика кількість продукції, то тут себе виправдовує офсетний друк.

  Виробництво плакатів в «Sarafan»

  Плакати виступають не тільки як яскрава зовнішня реклама для залучення уваги до товару, але і для підтримки інтересу до нього в майбутньому. Саме виготовлення плакатів є найважливішим етапом створення рекламної продукції. Від якості друку залежить «левова частка» ефективності плаката. З огляду на побажання клієнта і основні закони рекламного бізнесу, ми створюємо плакати, постери, афіші будь-якої складності.

  Власне поліграфічне виробництво дозволяє реалізовувати великі і дрібні замовлення, чітко дотримуючись термінів і все галузевих стандартів. Недорогий друк плакатів і постерів в Хмельницькому – тільки у нас. При замовленні оптового друку, істотна економія.

  Отримати консультаційну допомогу або замовити виробництво продукції можна по телефону (096) 044-55-40