НАКЛЕЙКИ, ЕТИКЕТКИ - SARAFAN

НАКЛЕЙКИ, ЕТИКЕТКИ

Друк наклейок та етикеток

Здорова конкуренція – двигун прогресу і активного розвитку бізнесу. Щоб не відставати, доводиться працювати не покладаючи рук, створюючи ефективний імідж компанії, просуваючи бренд, який впізнаватимуть з першого погляду.
Для реалізації поставлених цілей використовують різні інструменти сучасної реклами. Непогано себе зарекомендували в цій сфері наклейки і етикетки. Надрукувавши такі вироби, можна легко і швидко маркувати товар, сприяючи поширенню реклами.

Готові замовити прямо зараз? – Звертайтесь за телефоном

Що таке наклейки і навіщо вони потрібні?

Наклейками прийнято називати спеціальні паперові вироби на клейовій основі, які покликані інформувати покупця про товар. На наклейку наносять штрих-код, дані про товар, короткий опис. Крім того, правильно зроблена наклейка виконує не тільки інформаційну функцію, але і привертає уваги до бренду. Кожен виріб повинен бути оригінальним, не дивлячись на те, що сучасну людину важко чимось здивувати. Наклейки, етикетки, стікери повинні мати креативний дизайн, відображаючи потрібну інформацію про товар.

Дуже вишукано, шикарно і навіть дорого виглядають стікери і наклейки на плівці під метал. По-перше, вони слугують довше, за рахунок підвищеної зносостійкості. По-друге, такі наклейки кидаються в очі, привертають увагу потенційних клієнтів або покупців. Якщо на наклейці ефектно розмістити логотип або слоган компанії, ця інформація обов’язково запам’ятається.

Коли потрібно реалізувати неймовірно складні завдання і дизайнерські рішення, на допомогу прийдуть прозорі наклейки. Тут можна не стримувати свою фантазію – використовувати рукописний шрифт, орнамент, зображення з дрібними деталями. Виробництво фігурних прозорих виробів вимагає застосування сучасного обладнання і залучення професіоналів. Також варто відзначити переваги фігурної форми для наклейки. Перш за все, вона завжди виглядає оригінально, цікаво. Особлива форма наклейки дозволяє її клеїти на вигнуті поверхні, а зображення при цьому не деформується, не стирається і виглядає ефектно. Такі стікери відмінно підійдуть для розміщення на ручках дверей, комп’ютерних меблях і обладнанні.

Друк наклейок на замовлення: деякі тонкощі

Прийнято ділити наклейки на різні групи, в залежності від цільового використання:

 • Наклейки з адресою на конверт.
 • Настінні наклейки.
 • Акційні вироби.
 • Наклейки, що містять логотип фірми.
 • Озирніться навколо, наклейки є практично на всьому, починаючи від кулькової ручки і закінчуючи наклейками на стінах. Друк наклейок у Хмельницькому в рекламно-виробничій компанії «Sarafan» виконується оперативно і якісно. Трохи більше часу займе друк фігурної наклейки, та й коштувати вона буде дорожче, але результат того вартий.
  Підвищити зносостійкість наклейки допоможе ламінація виробу. Ця послуга дозволяє продовжити термін служби наклейки, додаючи до образу трохи глянцю або матової фактури, за бажанням клієнта.

  П’ять причин, чому вам варто вибрати «Sarafan»

 • Наша компанія завжди йде в ногу з новими тенденціями, займаючись виробництвом оригінальних наклейок, які дійсно «працюють».
 • У нашому арсеналі достатньо ресурсів для випуску наклейок будь-якої складності.
 • Вам потрібні вироби для маркування заморожених продуктів і зовнішньої реклами? Ви потрапили за адресою.
 • Друк кольорових наклейок з липкою основою.
 • Доступні ціни без втрати якості.
 • У нас можна замовити друк великих і маленьких наклейок: швидко, недорого, якісно. Телефон для замовлення – (096) 044-55-40