КАЛЕНДАРІ - SARAFAN

КАЛЕНДАРІ

Друк календарів

Календар – це хороший метод заявити про свою компанію, прорекламувати її на ринку, виділитися серед своїх конкурентів. Особливість календаря в тому, що він універсальний – стане в нагоді і в будинку, і в офісі, допоможе не забути про важливу дату. Фірмовий календар прекрасно буде виглядати на будь-якому робочому місці.

Замов календарі будь-якого розміру прямо зараз

Ефективність календаря як способу реклами

Так як календарі не просто прикраса, але ще несуть функціональну користь, його не викинуть в сміття, він впевнено поселиться на робочому місці будь-якої людини. У ті моменти, коли погляд звертається до календаря, логотип вашої компанії все сильніше врізається в пам’ять. Варто відзначити, що використання аксесуара актуально всі 365 днів в році. Це збільшить впізнаваність вашої компанії.

Також подарунок календаря актуальний для працівників вашої фірми. Завдяки йому, вони будуть згадувати про вашу турботу. У вас завжди є можливість розмістити важливу інформацію на календарі – девіз, логотип, контактні дані, рекламу. Виготовлення календаря в певних тонах виділить ваш стиль. Контактна інформація допоможе партнерам зустрітися або сконтактувати по телефону з працівниками компанії, крім того інформація може містити адресу вашого інтернет-представництва.

Рекламно-виробнича компанія «Sarafan» виконає друк календарів в Хмельницькому будь-яких розмірів. Від маленьких до дуже великих. Ми виготовляємо:

 • Кишенькові календарі;
 • Календарі для стін різних розмірів;
 • Календарі-будиночки прості або з перекидними сторінками.
 • Особливості календарів

  Календар повинен допомагати в плануванні. Дати та числа повинні бути добре видно, бажана наявність ділянки для записів. Це підтверджує турботу про людину.

  Ми допоможемо вам спроектувати рекламні поля, підібрати відтінки і шрифт. Інформація на виробі – повністю залежить від вас. Замовити календарі в Хмельницькому прямо зараз можна по телефону 098-574-90-90.
  Чому саме «Sarafan»? Ми надаємо послуги високоякісної поліграфії за доступною ціною. Наша рекламно-виробнича компанія друкує календарі на сучасному обладнанні, застосовуючи тільки високоякісну сировину. Параметри, тип паперу, чисельність листів, кількість виробів і методи завершальної обробки встановлює замовник за своїм бажанням.

  Крім календарів в Хмельницькому, ви можете замовити у нас друк на пакетах з паперу, розробку брошур і каталогів, різних листівок і візиток для вашої фірми. Також ми виконуємо друк на сувенірній продукції – футболки, чашки, ручки та багато іншого.
  Для безкоштовної консультації звертайтеся за телефоном (096) 044-55-40