ФЛАЄРА І ЛИСТІВКИ - SARAFAN

ФЛАЄРА І ЛИСТІВКИ

Флаєри і листівки

Сьогодні необхідно створювати рекламу для будь-якого товару або послуги, інакше увагу людини важко привернути, адже кругом рясніють вивіски, транслюється всіляка реклама. Алгоритм продажів заснований на тому, що товар необхідно ефектно презентувати споживачеві, щоб він зацікавився в ньому і захотів його купити.

З цим завданням чудово впорається рекламна листівка. За умови того, що вона правильно складена і якісно виготовлена, листівка здатна викликати непідробний інтерес до рекламованого товару або послуги. Більше того, нанесення логотипу компанії на листівку сприяє тому, що люди будуть впізнавати логотип, асоціюючи його з виробленою продукцією або послугами, які надаються. Такий інтерес до рекламованого продукту призводить до збільшення продажів і прибутку.

Якщо ви вже готові зробити замовлення, наш телефон

Листівки та флаєри – це ефективний вид поліграфічної продукції, за допомогою якої можете донести до аудиторії потрібну інформацію.

Результативність кампанії багато в чому залежить від правильного дизайну листівки або флаєра. Перш за все, цей рекламний продукт повинен вигідно виділятися на тлі іншої реклами, а зробити це можуть тільки досвідчені професіонали. Наша рекламно-виробнича компанія протягом багатьох років займається виготовленням сучасної, успішної рекламної продукції: плакатів, листівок, флаєрів, брошур рекламного характеру та багато чого іншого. Використовуючи високотехнологічне обладнання, можна виконати постдрукарську обробку виробів. Виконання замовлень будь-якої складності – для нас не проблема.

Флаєр і листівка: головні відмінності

Незважаючи на те, що з’явилося багато нових рекламних інструментів, традиційні флаєра і листівки продовжують користуватися популярністю. Як змусити їх працювати в правильному напрямку, щоб гроші, витрачені на рекламу, швидко окупилися?

Для початку потрібно розібратися, що таке листівка і що таке флаєр.

Листовим виробом прийнято називати листівки, які випускаються з метою створення реклами про товар або послугу. Виробляються вони з зображенням на одній або на обох сторонах. Єдиного формату немає, випускають листівки розміром від А6 до А3.

Листівки, які використовують як роздатковий матеріал, називаються флаєрами. Іноді вони можуть слугувати пропуском на захід або приводом для знижки, при пред’явленні флаєра. Є сітка розмірів флаєрів: 1/3 А4 98х210 мм, А5 148х210 мм, А6 105х148 мм.

Флаєри та листівки: як вони працюють?

Завдяки тому, що ціни в нашій рекламно-виробничій компанії на друк флаєрів і листівок досить демократичні, таке задоволення собі може дозволити кожен. Ефективна реклама того варта. Але якщо ви бажаєте заощадити, більш раціонально замовити друк накладом. За такої умови, якість не втрачається, а при великих накладах, екземпляр коштує дешевше.

Флаєр має ряд незаперечних переваг:

 • Оптимальні параметри.
 • Розрахований на масове поширення. Флаєри зручно роздавати на вулиці, привертаючи увагу споживачів.
 • Інформативність. Вся інформація скомпонована таким чином, щоб зацікавити споживача придбати той чи інший товар.
 • Яскраві кольори завжди чіпляють. Соковите кольорове оформлення – як раз те, що потрібно.
 • Своєчасне виконання замовлень.
 • Звертаючись в «Sarafan», можна замовити флаєра і листівки, що сприятимуть процвітанню вашої справи.

  Флаєри і листівки: розробка дизайну

  Кожен перехожий звертає на флаєр увагу протягом перших п’яти секунд, тому він повинен одразу зачепити. Якщо відразу не спрацювало, то подальше розглядання гарного папірця не принесе результату. Дизайн повинен впадати в очі і легко запам’ятовуватися. Це не монографія, тут не треба багато тексту.

  Формула успішного флаєра: імідж + слоган + коротке пояснення. Пам’ятайте, гарний дизайн «продає»!
  Замовити листівки і флаєри в Хмельницькому можна в рекламно-виробничій компанії «Sarafan».
  (096) 044-55-40