ДИСКОНТНІ КАРТКИ - SARAFAN

ДИСКОНТНІ КАРТКИ

Дисконтна карта – це дієвий спосіб утримання покупців і контроль над здійсненими продажами. З її допомогою ви можете планувати бізнес на тривалий період. Застосування цього способу дозволяє отримати до 20% нових покупців і зберегти постійних. Ці два фактори і є приводом замовити дисконтні карти в Хмельницькому з пластика або картону для вашої кампанії прямо зараз.

Хочете незвичайне оформлення? У рекламно-виробничої компанії «Sarafan» у вас є можливість замовити макет дисконтної карти, яка ідентифікуються за допомогою штрих-коду, номера, кодованої магнітної смужки. Крім того, є карти зі скретч-покриттям.

Друк дисконтних карт в Хмельницькому – відмінний спосіб створити з клієнтів постійних покупців вашої продукції або послуг.

Замов дисконтки прямо зараз за номером

Види карт, які ми виготовляємо

Ґрунтуючись на потребах і поставлених завданнях, дисконтні карти можна зробити:

 • з пластика;
 • з картону;
 • магнітні;
 • нумеровані;
 • смарт-карти;
 • скретч-карти.
 • Також ми можемо виконати друк на ламінованому картоні. Такі вироби часто називають «псевдопластиковою картою». Їхня основна перевага – це низька ціна, комфортна експлуатація і величезний перелік додаткових можливостей: нанесення магнітної стрічки, QR-коду, спеціальної смуги.
  У вас виникли труднощі при підборі відповідного типу? Фахівці рекламно-виробничої компанії «Sarafan» з радістю нададуть вам допомогу в підборі необхідного варіанту дисконтної карти для вашої компанії.
  Телефонуйте нам – (096) 044-55-40

  Переваги використання дисконтних карт

  Дисконтна карта створюється, щоб надати зручний інструмент для отримання знижок клієнтом. Карта підштовхує покупця зробити покупку саме у вашій компанії, автоматично стаючи вашим клієнтом надовго.
  Дисконти в усі часи справляли гарний вплив на бізнес. Створення карти лояльності передбачає заповнення анкети зі збереженням персональної інформації. Це сприяє створенню бази даних постійних клієнтів. Крім того, такі карти дають можливість тримати під контролем продажі, вилучаючи з асортименту не затребувані товар. Все це дає можливість компанії розвиватися, мотивуючи постійних клієнтів за допомогою бонусів за здійснені покупки, і залучаючи нових покупців різними акціями.

  Який тип карти обрати?

  Картки знижок, виготовлені з картону.

  При виробництві застосовується щільний картон, який ламінується. Стандартні параметри карти 84х56 міліметрів. Головні переваги – швидке виготовлення і невисока ціна. Вони легкі і зручні. Ми радимо вибирати цей тип продукції для поодиноких акцій, як подарунок за здійснену покупку. Крім того, їх можна розсилати поштою.

  Карти з пластика.

  Вони дуже популярні і користуються попитом завдяки своєму представницькому вигляду і простоті. Підкреслюють престиж фірми. Важливе значення – це довговічність карти, простота і красиве візуальне оформлення. Можна застосувати постдрукарську обробку – тиснення фольгою, шовкографію, використання УФ і металевих фарб, голограм, магнітних стрічок та інших способів забезпечення естетики і комфортної персоналізації інформації.

  Магнітні картки.

  Дуже популярні в мережах закладів HORECA і магазинів. Включає в себе блок інформації і магнітну стрічку, в якій зберігаються всі дані про покупця. Застосовується, також і для нарахування знижки або накопичення балів при регулярному використанні.
  Картки з нумерацією. Чудово підходять для фірм, що мають маленьку клієнтську базу. Ідентифікаційний код дає можливість доступу до всіх даних про покупця. Застосовується для активації знижок і подарунків лояльним покупцям.

  Штриховий або QR-кодовий тип.

  Прекрасно підійде для брендових організацій преміум-класу. Ці карти включають в себе найбільшу кількість даних про покупця, в тому числі дані про попередні покупки у вашій компанії. Часто застосовується для нарахування індивідуальної знижки і накопичення балів.

  Скретч-дисконт.

  Ці карти друкуються на спеціальному обладнанні, завдяки якому можливо зробити скретч-смугу металевою фарбою. Крім того, дозволяє зробити високоякісний захист секретних даних. Зазвичай ця карта стирається найпростішої монеткою. Є можливість надрукувати спеціальний буклет і прикріпити такі карти туди.
  У будь-якому випадку, вибирати підходящу дисконтну карту в Хмельницькому для вашої компанії необхідно, з огляду на поставлені цілі. У разі необхідності розширення клієнтської бази – використовуйте фіксовані знижки, а при необхідності підняти рівень продажів – накопичувальні знижки.

  Рекламно-виробнича компанія «Sarafan» – виготовлення дисконтних карт в Хмельницькому за доступними цінами.
  (096) 044-55-40