БУКЛЕТИ, ПАПКИ - SARAFAN

БУКЛЕТИ, ПАПКИ

Друк буклетів в Хмельницькому – це відмінний спосіб, щоб заявити про себе в рідному місті. За допомогою даного продукту поліграфії можна залучити нових клієнтів або розповісти про свою компанію на презентації, семінарі та подібних зустрічах. Завдяки компактним розмірам і зручному дизайну їх можна поширювати навіть на вулиці. Всі буклети мають яскравий і незабутній дизайн, основна мета якого – розширення аудиторії.

Друк папок. Коли зустрічаєшся з новим клієнтом або партнером, то будь-яка дрібниця може створити позитивний образ. Неважливо, для якої мети проводиться зустріч, головне – справити позитивне враження.

Відмінним аксесуаром, який зможе підкреслити ваш стиль, стануть папки з дизайнерським оформленням, на яких зображений логотип компанії. Папки можуть мати клеєні або вирубні бічні клапани, у деяких моделей вони можуть бути відсутні. Найчастіше їх виготовляють для документів розміру А4. Для виробництва може бути використаний різний матеріал – від товстого паперу до картону.

Оформити замовлення можна за телефоном

 

Особливості та переваги друку буклетів

Основною перевагою рекламного буклету вважається можливість розмістити на ньому велику кількість інформації з додатковою ілюстрацією. За допомогою буклету завжди можна:

 • Розповісти про важливу подію. У Вас в продажу з’явилися новинки або стартував розпродаж? Використовуючи буклети можна донести цю інформацію до аудиторії. Додатково можна супроводити її барвистими малюнками.
 • Повідомити про знижки. За допомогою дисконтних програм можна збільшити аудиторію покупців вашого магазину.
 • Зробити анонс. Можна розповісти про будь-які товари або послуги, які продає або надає ваша компанія.
 • Розповісти про фірму. Тут можуть міститися будь-які дані.
 • Також перевагою вважається структурування інформації. Лист може бути розділений на декілька блоків і інформація буде подана частинами.

  Друк євробуклетів

  Основним призначенням євробуклету вважається розсилка інформації в конверті. В розкладеному вигляді його розміри відповідають альбомному листу формату А4. В складеному вигляді він легко поміститься в конверт.
  Варто відзначити, що останнім часом розсилка євробуклетів здійснюється не тільки поштою, але і поширюється в якості простих буклетів.
  Друк буклетів можливий офсетним або цифровим способом. Офсетний варіант є бюджетним. Цифровий друк обійдеться дорожче, але продукція буде виготовлена набагато швидше. Також цифровий друк дає можливість виготовити великий тираж продукції.

  Яку б рекламну задачу ви не вирішували, сміливо звертайтеся до нас. Рекламно-виробнича компанія «Sarafan» – недорогий друк буклетів і євробуклетів в Хмельницькому (096) 044-55-40

  Види папок

  Готові варіанти – підійдуть для тих, хто планує заощадити. У нас великий асортимент вже готових шаблонів, за допомогою яких ви зможете замовити швидке виготовлення відмінних папок.
  Індивідуальні замовлення – ми готові виконати друк будь-яких видів папок, які підійдуть для вашої компанії. Наприклад, ми виготовимо модель за вашим дизайном, форматом або розміром. В результаті буде отриманий унікальний продукт, який характерний тільки вашій компанії.
  Моделі з ламінуванням – можливо виробництво папки з будь-яким видом ламінації на вибір замовника.
  Картонні папки – ми готові виготовити виріб із картону. Друк може здійснюватися як зовні, так і зсередини.

  Моделі з тисненням – даний варіант передбачає друк на картоні з тисненням. Такий тип ще раз підкреслить статус власника і виділить компанію серед інших.

  Папка-портфель – даний вид відмінно підійде для зберігання документів, які не будуть випадати з неї ні за яких обставин.

  Функціональна папка – переплетений картон використовується для виробництва папок, здатних вмістити великий обсяг документів і з тривалим терміном експлуатації. Додатково можна встановити механізми з кілець.

  Виготовлення папок в «Sarafan»

  Досвідчені фахівці «Sarafan» зможуть підібрати креативний дизайн, який дозволить виділитися серед конкурентів. Також ми гарантуємо високу якість продукції і доступні ціни. Будь-яка бізнес-зустріч може стати приводом для презентації. Щоб справити на партнерів позитивне враження, ми рекомендуємо замовити у нас фірмову папку з логотипом. Це підкреслить статус і доповнить корпоративний етикет.
  Наша компанія займається виробництвом папок вже тривалий час. Приступати до виготовлення продукції ми починаємо тільки після узгодження з клієнтом всіх деталей.
  За допомогою офсетного друку можна застосовувати вже готові штампи. Таким чином, буде суттєва економія на виробництві.

  Довіривши виготовлення нашій компанії, ви отримуєте:

 • Якісний товар за низькою ціною;
 • Дотримання термінів виготовлення;
 • Використання якісних матеріалів і сучасного обладнання.
 • Щоб укласти документи максимально якісно, а також не втратити шансу презентувати свою компанію, рекомендується використовувати папки з логотипом. Рекламно-виробнича компанія «Sarafan» займається виготовленням папок в Хмельницькому різних варіантів виконання, замовити які можна за контактним телефоном – (096) 044-55-40