ПОЛІГРАФІЯ - SARAFAN

БУКЛЕТИ, ПАПКИ

читати далі

НАКЛЕЙКИ, ЕТИКЕТКИ

читати далі

КАЛЕНДАРІ

читати далі

ДИСКОНТНІ КАРТКИ

читати далі

ПЛАКАТИ

читати далі

ФЛАЄРА І ЛИСТІВКИ

читати далі

ВІЗИТКИ

читати далі

ПОЛІГРАФІЯ

Цифровий друк у Хмельницькому

Друковані матеріали використовуються в різних сферах діяльності. Складно уявити ділову людини без візитівок. А як же не скористатися листівками, флаєрами або буклетами, щоб донести інформацію про свій продукт, послугу або захід? Коли потрібні календарики, наклейки, буклети та інші друковані продукти, кращий варіант – це звернутися в оперативну цифрову друкарню “Sarafan” в Хмельницькому.

Переваги цифрового друку в Хмельницькому

Чому саме цифровий друк, запитаєте ви? З огляду на високий темп, в якому живе сучасна людина, складно знайти зайвий час на виробництво друкованих матеріалів. Цифрова поліграфія від рекламно-виробничої компанії «Sarafan» дозволяє швидко і якісно виготовити буклети, візитівки, листівки, запрошення, флаєра та іншу продукцію. Висока швидкість цифрової поліграфії забезпечується можливістю вивести всі файли на друк і оперативно вносити правки в готовий макет. Таким чином, ви можете не тільки скоротити час, а й заощадити гроші. Завдяки сучасному обладнанню, яке ми використовуємо, і високої кваліфікації фахівців цифровий друк ні в чому не поступається за якістю офсетному.

Можливості поліграфії

На сьогоднішній день можна замовити друк кольорових і чорно-білих візиток наступними методами друку:

  • офсетним;
  • шовкотрафаретним;
  • цифровим.

Для виробництва візитівок ми використовуємо звичайний або дизайнерський картон. Передбачена можливість виконання індивідуальних замовлень для ділової, творчої, персональної діяльності або сфери послуг. Для цього використовуються сучасні та класичні технології, застосовується метод тиснення, лакування, фольгування та інші декоративні прийоми.

Офсетна поліграфія

Офсетний метод друку актуальний в тому випадку, якщо необхідно випустити великі або середні наклади. Для цього ми використовуємо нові друковані машини і комплекс післядрукарського обладнання. Сучасне технічне оснащення дозволяє виконувати замовлення великих обсягів будь-якої складності. Скориставшись послугами сучасної друкарні «Sarafan» в Хмельницькому, ви гарантовано отримаєте продукцію високої якості в чітко визначені строки. Більш детальну інформацію про послуги можна отримати за телефоном (096) 044-55-40

Широкоформатний друк

Використання спеціальної техніки дозволяє нашій друкарні виконувати замовлення на зовнішню рекламу. Кожен день ми випускаємо барвисті і яскраві плакати для зовнішньої реклами, які прикрашають собою головні вулиці міста Хмельницький. Крім цього ми маємо можливість запропонувати нашим клієнтам інтер’єрний друк з високою роздільною здатністю. Сьогодні такий прийом дозволяє впроваджувати найсміливіші дизайнерські ідеї для декорування інтер’єрів квартир і офісних приміщень. Варто відзначити, що інтер’єрний друк проводиться без запахів, тому дані продукти можна використовувати для будь-якого приміщення.

Ставши нашим клієнтом ви маєте можливість вибирати колір, розмір, тип паперу, тираж і тип друку. Зі свого боку ми підкажемо, який варіант для вас буде оптимальним, прорахуємо ціну замовлення та строки його виконання. Телефонуйте нам прямо зараз!

Рекламно-виробнича компанія «Sarafan» – цифрова поліграфія в Хмельницькому за доступними цінами!