РОЗМІЩЕННЯ РОЛИКІВ - SARAFAN

РОЗМІЩЕННЯ РОЛИКІВ

Багато рекламних компаній починаються з того, що виготовляють інформаційний ролик, який розповідає про роботу фірми або про її послуги. Найчастіше навіть досвідчені бізнесмени не нехтують таким видам рекламних оголошень.

Аудіо ролики розрізняються залежно від їх призначення. Можна зустріти ігрові ролики, інформаційні, спрямовані на підвищення іміджу та багато інших. У кожного виду є свої особливості. Для озвучення інформаційного ролика використовується тільки один голос, основна мета якого донести до покупця потрібну інформацію.

Зробити замовлення прямо зараз ви можете по телефону

Ми пропонуємо наступні види реклами:

 • Ролики для реклами в режимі онлайн;
 • Ролики для прослуховування на радіо;
 • Ролики для торгових центрів і великих магазинів.
 • Радіорекламу сміливо можна назвати найпотужнішим і результативним способом донесення необхідного матеріалу слухачам радіохвиль. А витрати на розміщення реклами на радіо набагато менше, ніж замовляти рекламні ролики на ТБ. Але якщо скомбінувати ці два напрямки – безумовно, результат гарантований стовідсотковий.

  Рекламно-виробнича компанія «Sarafan» пропонує свої послуги з розміщення аудіроліков на радіо в Хмельницькому. Для замовлення креативної реклами просто залиште заявку на сайті або зателефонуйте (096) 044-55-40.

  Переваги розміщення реклами на радіо

  Найчастіше для проведення найбільших рекламних кампаній застосовують не тільки ЗМІ, інтернет або ТВ, а все більш пильно звертають увагу на розміщення роликів на радіо, адже у них є маса переваг:

 • Отримання інформації багатьма жителями регіону. Близько 90% населення мають радіоприймачі.
 • 80-90% людей слухають радіо регулярно.
 • Найширша аудиторія, реклама охоплює всі вікові групи.
 • Ненав’язливість, не заважає населенню займатися своїми справами; не відволікає від важливих повсякденних турбот.
 • Радіо є не тільки джерелом ЗМІ, воно надає можливість візуалізувати рекламований продукт або послугу.
 • Підвищує ефективність інших ЗМІ.
 • Особливості створення роликів для розміщення на радіо

  Основна мета, якої потрібно дотримуватися при створенні рекламного аудиоролика – це подача контенту, здатного залучити нових покупців і можливість виділитися на тлі інших компаній. Виготовлення аудіороликів – це не лише відповідність хронометражу радіостанції або відповідність іншим параметрам.
  Є кілька моментів, на які варто звертати увагу при створенні рекламного ролика для радіо. Велика кількість інформації або неправильно поданий текст може просто не привернути увагу потенційного клієнта. Іноді такі явища викликають негативні емоції у слухача.

  Саме тому для створення класного і якісного аудіо ролика варто звертатися до професіоналів. Маючи великий досвід в даній сфері, фахівці готові розробити правильну концепцію реклами, написати грамотний текст, який буде враховувати різні верстви населення і доносити до них головну інформацію. Велику роль відіграє і голос, яким буде озвучений ролик. Рекламно-виробнича компанія «Sarafan» завжди готова запропонувати замовнику кілька варіантів, які відмінно впишуться в концепцію реклами.

  Вартість розміщення аудіороликів на радіо

  Розцінки на рекламу визначаються в залежності від майбутнього бюджету, який планується витратити на рекламну кампанію. Враховується і час виходу в ефір, і тривалість ролика, і зона покриття аудиторії, і кількість включень на добу.

  Для більш детальної інформації по вартості послуг ви можете звернутися до наших менеджерів, які з радістю дадуть відповідь на всі ваші запитання. Вони підготують оптимальну для вашої організації комерційну пропозицію з урахуванням всіх ваших побажань і вимог.
  Наш контактний телефон – (096) 044-55-40. Чекаємо на ваш дзвінок прямо зараз!