Ручки з логотипами на замовлення - SARAFAN

Ручки з логотипами на замовлення

Главная  >>  Без рубрики  >>  Ручки з логотипами на замовлення

Ручки з логотипами на замовлення

On 7 Квітня, 2017, Posted by , In Без рубрики, With No Comments

Ручка з логотипом компанії повинна бути не тільки у кожного Вашого співробітника, але і у партнерів, ключових клієнтів. Брендовані вироби сприяють популяризації бренду і допомагають сформувати імідж успішної компанії. У своїй роботі ми використовуємо високоякісні оригінальні ручки перевірених виробників. Різноманіття асортименту просто вражає уяву. У лінійку виробів входять зовсім недорогі ручки, пластикові ручки з оригінальним дизайном і вишукані, презентабельні ручки для керівників зі сталі, алюмінію, ручки з пером, прикрашені насічками, хромованими деталями та іншими декоративними елементами.

Друк логотипу на ручках у Хмельницькому

Відмінна риса всіх ручок для друку в Sarafan – це наявність вільного місця для нанесення логотипу, контактних даних та іншої інформації рекламного характеру. Друк виконується спеціальними фарбами на сучасному обладнанні. Це дозволяє зробити написи яскравими, чіткими і довговічними.

Ручки з логотипом в Хмельницькому

Ручки з логотипом – прекрасне рішення для стартапів, так і для солідних дорослих людей, відомих компаній. Вони можуть бути розміщені в клієнтській зоні, , будуть гарним сувеніром для співробітників компанії і ділових партнерів. Ціна ручки з логотипом на замовлення Вас приємно здивує. Завдяки наявності власної виробничої бази, нового обладнання та широкого кола клієнтів ми пропонуємо вигідні ціни на весь асортимент брендованої продукції. Дізнатися точну ціну ручки з нанесенням логотипу Ви можете за телефоном (096) 044-55-40 або за допомогою спеціальної форми на нашому сайті.

Sarafan – стильні і недорогі ручки з логотипами на замовлення.

Comments are closed.