Реклама з підсвіткою - SARAFAN

Реклама з підсвіткою

Главная  >>  Без рубрики  >>  Реклама з підсвіткою

Реклама з підсвіткою

On 5 Грудня, 2019, Posted by , In Без рубрики, With No Comments

Як відомо, навіть найкращий товар неможливо продати, доки про нього не дізналися потенційні покупці. Без реклами у вашого продукту «немає лиця». Вона є гарантією ваших успішних продажів і лояльності клієнта до товару.

Зовнішня реклама звертає на себе увагу в першу чергу. Яскраві, барвисті і креативні банери і вивіски слугують магнітом для пішоходів і водіїв. Засоби, які витрачаються на виробництво зовнішньої реклами, дуже швидко себе виправдовують. ЇЇ найбільш поширеним видом є вивіски та рекламні панелі різних типів. Але хіба сьогодні можна когось здивувати звичайною вивіскою або об’ємними літерами? Як же виділитися серед конкурентів?

Ефективно представити свою торговельну марку можна за допомогою використання декоративного освітлення. Рекламно-виробнича компанія «Sarafan» готова запропонувати вам:

Вивіски й об’ємні букви з лицьовою підсвіткою. Такі конструкції виглядають ефектно і привертають увагу, як пішоходів, так і пасажирів громадського транспорту, а також водіїв. Грамотна лицьова підсвітка у вечірній і нічний час виділить вас серед сонму інших вивісок.

Важливо! Наші майстри перед виготовленням вивіски проведуть моніторинг сусідніх організацій на предмет колористики їх рекламних елементів. Це дозволить нам створити варіант, які буде істотно відрізнятися від сусідів, він буде помітніший.

Для виробництва вивісок і букв з лицьовою підсвіткою використовується ПВХ, акрідне скло, оргскло, акрил. В якості підсвітки застосовуються LED-блоки або стрічки з внутрішньої сторони. Важливим елементом є реле «день-ніч», яке дозволяє вивісці в автоматичному режимі вмикати і вимикати освітлення.

Вивіски і букви з торцевою підсвіткою. Такі рекламні елементи створюються шляхом склеювання складових корпусу з акрилового скла. Найчастіше, на переднє скло наноситься напис або логотип, а торцева підсвітка створює ілюзію невагомих букв і логотипів. Для такої реклами також передбачена установка реле перемикання підсвітки.

Об’ємні відеобукви на LED-елементах. Для виробництва таких конструкцій застосовуються світлодіодні модулі, за допомогою яких здійснюється показ зображень і написів. Технологія дозволяє створювати ефект біжучого рядка, світлові переходи. Управління рекламним блоком світлодіодів здійснюється через мікроконтролер за допомогою програмного забезпечення, яке встановлюється на ваш комп’ютер. Термін служби LED-вивісок значно більше, ніж у класичних об’ємних літер. Крім того, вони не вигорають під сонячними променями, а ремонт полягає в простій заміні неробочого RGB-пікселя. За статистикою такі вивіски привертають на 20% більше уваги клієнтів.

Важливо! За допомогою світлодіодних модулів можна створювати не тільки відеобукви, але і транслювати різні зображення і відеоролики.

Вивіски з ефектом контражуру. Такі конструкції виготовляються з акрилу (передня частина) і пластика або ПВХ (бічна частина). При монтажі між вивіскою і стіною залишають невеликий проміжок простору. Джерело світла всередині освітлює фасад, на якому закріплений. Створюється враження зворотного сяяння. При цьому, лицьова панель також може бути світловою, хоча часто використовується тільки контражур. Такі вивіски – відмінний варіант для статусних компаній, ресторанів, готелів, кафе.

Композитні короба з інкрустацією. Особливістю даного виду рекламної конструкції є те, що вона не має світлового фону. У вивіски підсвічується тільки напис або малюнок (елементи інкрустації). Такий варіант виглядає дуже красиво, але вимагає величезних зусиль від фахівців. Вивіски виготовляються з композитного матеріалу, інкрустація з оргскла, підсвічування – LED-елементи, можлива порізка і поклейка плівок Oracal.

Як бачите, обійти конкурентів за допомогою зовнішньої реклами можливо. Це вимагає трохи більше зусиль і часу. Але у підсумку, представлені в нашому огляді варіанти окупляться з лишком. Замовити будь-який вид реклами ви можете по телефону +380960445540
Comments are closed.