Радіо і автореклама - SARAFAN

Радіо і автореклама

Главная  >>  Радіо і автореклама

радіо реклама в Хмельницкому
радио реклама в Хмельницком

Радіореклама починається з хорошого сценарію. Запис радіо-ролика в Хмельницькому: інформаційний, діалог, ігровий, вокальний з музичним оформленням. Створимо максимально ефективний медіа-план рекламної кампанії, підкажемо радіостанції необхідні саме Вашої цільової аудиторії, надамо гнучкі ціни виходячи з обсягу рекламної кампанії. Ми гарантуємо вдало проведену рекламну кампанію в Хмельницькому і відмінний результат.
Радіореклама в Хмельницькому на радіостанціях FM-діапазону: Люкс ФМ, Перець ФМ, Наше радіо і по вулиці Проскурівській. Радіо-реклама ефективна, вона допоможе вам швидко проінформувати клієнтів про відкриття, акції, знижки.

Реклама в транспорте в ХмельницкомРеклама в транспорте в Хмельницком

Розміщення А4, А3 реклами всередині в маршрутках в Хмельницькому. Реклама в транспорті Хмельницького дозволяє за короткий період часу донести інформацію до цільової аудиторії і охопити максимальну кількість потенційних покупців.
Реклама на підголівниках в Хмельницькому здатна за короткий період часу залучити необхідну кількість цільової аудиторії. Реклама на підголівниках А5 формату з розміщенням на спинці сидінь маршрутного таксі розташовується на рівні очей і людина в будь-якому випадку побачить Вашу рекламу.
Чому обирають нас:
1. розробляємо макет
2. Друкуємо рекламну графіку
3. Складаємо договір
4. Ми перевіряємо Вашу рекламу щотижня
5. Після розміщення надамо фотозвіт

Реклама на транспорте в ХмельницкомРеклама на транспорте в Хмельницком

Розміщення рекламної інформації на громадському транспорті в Хмельницькому вважається одним з найперспективніших напрямків зовнішньої реклами:
1) задні вікна автобусів, маршруток
2) повна обклеювання маршруток, тролейбусів в Хмельницькому
За рівнем своєї ефективності реклама на транспорті в Хмельницькому набагато вище, ніж реклама на стаціонарних щитах. Брендування маршрутка покриває всі мікрорайони міста і, отже, охоплення цільової аудиторії широкий. Особливу увагу при виготовленні даної реклами ми приділяємо розробці запам’ятовується макета. Крім цього, ми рекомендуємо конкретний маршрут прямування міського транспорту в Хмельницькому, який вибирається у відповідність до побажань клієнта.
Комбінування маршрутів міського транспорту створює ефект її постійної присутності, тому вона найкраще підходить для введення на ринок нових товарів або послуг, знайомства з ними споживачів. Також вона формує стійкий імідж Вашої компанії.
Зовнішня обклеювання тролейбусів терміном мінімум – 1 рік.
Зовнішня обклеювання маршрутки терміном мінімум – 1 квартал.
Вартість брендування складається з:
– оренди і обклеювання транспорту
– друку графіки
– створення оригінал-макету