Післядрукарська обробка візиток - SARAFAN

Післядрукарська обробка візиток

Главная  >>  Без рубрики  >>  Післядрукарська обробка візиток

Післядрукарська обробка візиток

On 8 Травня, 2017, Posted by , In Без рубрики, With No Comments

Післядрукарська обробка візиток

Післядрукарська обробка – це важливий етап, який надає виробу лиск і завершений вигляд. У сучасному діловому вирі важливо все: і стильний дизайн, і якість виконання, оригінальність матеріалу, і багатство фактури візитної картки. Відмінним рішенням стане ламінування візиток. Це дозволить не тільки додати папері яскравий глянсовий або благородний матовий блиск, але і значно продовжити її життя. Ціна ламінування візиток більш ніж доступна і не зробить істотного впливу на вартість проекту.

Округлення кутів візиток

Закруглені кути дозволять Вашій візитці виділятися з загальної маси прямокутних «побратимів». Обтічні контури надають їй більш вишуканий, елегантний вигляд. Скруглення кутів проводиться за допомогою спеціального обладнання. Завдяки цьому візитки виходять акуратними, стильними і ефектними. У той же час, закруглені кути виглядають респектабельно і стримано, а тому даний ефект сподобається як молодим, амбітним працівникам, так і керівникам солідних компаній. Округлення кутів може використовуватися на будь-яких видах паперу: крейдованому, дизайнерської і т. д.

Установка кілець «Пікколо»

Пікколо – це тонкі, невеликого діаметру металеві кільця, які встановлюються в попередньо підготовлені отвори. Кільця можуть мати золотистий або сріблястий відтінок. Їх головна функція – охороняти аркуш паперу від пошкодження. Вони використовуються при виготовленні паперових пакетів, календарів та багатьох інших видів друкованої продукції. Установка кілець дозволяє не тільки продовжити життя виробу, але і зробити його більш красивим, вишуканим і ефектним.

Біговка друкованої продукції

Біговка – це нанесення на цупкий папір або картон поглиблено-опуклої лінії, завдяки якій готовий виріб легко складається. Біговка найбільш часто застосовується при виготовленні папок, флаєрів, запрошень, буклетів і багатьох інших виробів. В результаті формується яскраво виражена, чітка і акуратна лінія згину. Це дозволяє скласти вироби без появи пошкоджень барвистого шару.

Вирубування отворів і обкладинка

Вирубування отворів необхідна при виготовленні календарів, блокнотів і ряду інших виробів. Вона здійснюється за допомогою спеціального високопродуктивного обладнання. Це дозволяє отримати акуратні отвори однакової форми і однакового розміру. Після вирубування отворів виріб переплітається. Як правило, для цього використовується металева пружина, яка дозволяє легко і швидко перегортати сторінки, при необхідності відривати листи.

Ми здійснюємо всі перераховані види робіт максимально оперативно і якісно. Sarafan – повний спектр післядрукарської обробки візиток, флаєрів, календарів, папок, запрошень і блокнотів.

Comments are closed.