Послуги

ТАК! Ми робимо будь-яку рекламу! ТАК! І вивіски! І букви об’ємні! Яку захочете,
таку і зробимо! І навіть дизайн! І візиточку також! ТАК! І навіть монтуємо!

Реклама Хмельницкий

 

Наші останні роботи

Виготовлення логотипів

Для кожної компанії сьогодні найважливішим аспектом стає створення корпоративного стилю. Ця складова стосується не тільки великих корпорацій і концернів, але також брендів, майстрів, які здійснюють роботи по хендмейду, що надають послуги локально. Будь-яке підприємство потребує візуального компонента, який буде сприяти підвищенню впізнаваності марки, лояльності покупців, споживачів, формування більш серйозного ставлення бізнес-партнерів.

читати далі

Інтер’єрна реклама

Інтер’єрна реклама розміщується всередині магазинів, торгових центрів, ресторанів, кафе, барів, офісних приміщень. Особливість такого виду просування послуг і товарів – привернення уваги та моментальне вплив на вашого потенційного покупця.

читати далі

Як грамотно використовувати штендер?

В руках досвідченого маркетолога штендери можуть творити справжні чудеса. У Хмельницькому можна помітити досить велику кількість штендерів поруч з кафе, магазинами, аптеками. Заслужена любов підприємців до цього рекламного устаткування виникла завдяки компактності і мобільності, а також їх низькій ціні. Варто відзначити, що при необхідності можна швидко замінити вміст цього об’єкта.

читати далі

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Наші роботи говорять за себе

 

 

Ми рекламно-виробнича компанія повного циклу
від ідеї до мантажу, від задумки до втілення в життя

лого (1)

Про нас

Рекламно-виробнича компанія «Sarafan» тривалий час займається виробництвом продукції для реклами. За час існування ми зібрали величезну клієнтську базу і про нас знають далеко за межами Хмельницького. Роботи, створені фахівцями «Sarafan», рекламують продукцію і послуги в різних куточках нашої країни. Але, все ж, більшість замовлень надходять від клієнтів з рідного міста. Ми займаємося проектуванням і виготовленням реклами в торгівлі, будівництві, медицині, освіті, юриспруденція і багатьох інших сферах. Нами створено велику кількість поліграфічних рекламних матеріалів, зовнішньої реклами, радіороликів в Хмельницькому.

Зростає число постійних клієнтів, які по кілька разів оформляють замовлення саме в нашій компанії. Ми уважно відстежуємо всі зміни в рекламному світі і намагаємося використовувати популярні тенденції. Тому в «Sarafan» ви знайдете не тільки візитки, сувенірну продукцію і банера, а й шоколад з логотипом, і стенди-павуки. На сторінці «Портфоліо» ви може ознайомитися з нашими роботами.

Завдяки власним проектантам і дизайнерам ми можемо гарантувати, що робота буде виконана на найвищому рівні. Для розміщення реклами в нашій компанії є власна монтажна бригада. Все це дає можливість швидко і якісно виконати навіть найскладніше замовлення в Хмельницькому. Проект під ключ – це головне правило роботи нашої компанії. Будь-які проблеми з експлуатацією рекламного об’єкта виключені, завдяки нашому гарантійному обслуговуванню.
Ми надаємо послуги з підтримки будь-якого бренду від моменту його створення до запуску продукції. Серед наших послуг є створення дизайну логотипів, розробка концепцій дизайну, створення етикеток і безліч інших послуг.

Event-брендинг дозволить надати будь-якої події у вашому житті свій стиль. Ми підготуємо візитки, буклети, логотипи, брошури та інші види поліграфічної продукції.
Головний принцип – це розробка рекламного об’єкта, який буде відповідати всім сучасним стандартам якості і зможе принести замовникові прибуток. «Sarafan» – рекламно-виробнича компанія в Хмельницькому «за рекомендацією». Сарафанне радіо – найкраще визнання нашої роботи! Заходьте до нас в гості, ми чекаємо саме Вас!