Поліграфія - SARAFAN

Поліграфія

Главная  >>  Поліграфія

Визитки
Визитки в Хмельницком

Друк візиток від 100 шт звичайних або з глянсовою, матовою ламінацією, з вибірковим лаком, з округленими кутами. Друк візиток офсетом від 1000 шт. Друк візиток в Хмельницькому на дизайнерському картоні. Виготовлення представницьких візиток з тисненням, фальгірованіем, конгревом. Друк календариків в Хмельницькому.  Прайс на візитки.

Флаера Листовки в Хмельницком
Флаера Листовки в Хмельницком

Еврофлаера, буклети, листівки, буклети з вибірковим лаком. Друк хенгери – листівка з гачком на дверну ручку. Бірки, наклейки, цінники в Хмельницькому. Друк папок і блокнотів в Хмельницькому. Друк зі зниженою вартістю, за рахунок великих тиражів. Використання різної щільності паперу.

Печать на пленке в Хмельницком
Печать на пленке в Хмельницком

Друк на банерах і банер-сітки як для зовнішнього так і для інтер’єрного застосування. Надрукуємо на самоклеющейся плівці зображення, які неповторно допоможуть створити рекламу. Друк на папері для акцій, подій, друк полотна з галерейного натяжкою. Друк ситілайта, біг-борда. Друк перфопленкі. Замовити друк банера в Хмельницькому: ваш логотип → розрахунок вартості → макет на затвердження → передоплата → друк → видача

Пластиковые карточки в Хмельницком
Пластиковые карточки в Хмельницком

Друк пластикових карт в Хмельницькому від 50 шт, персоніфікація карт: нанесення ембросірованія, друкованого номера, штрих-коду, магнітної смуги. Виготовлення дисконтом карт на золотом / срібному або прозорому пластику.
Замовити пластикові карти в Хмельницькому: ваша інформація → розрахунок вартості → передоплата → макет на затвердження → друк → видача

Печать на шарах в ХмельницкомПечать на шарах в Хмельницком

Друк на кулях в Хмельницькому від 100 шт (25см діаметр) від 1 до 4-ох кольорів, залежить від складності логотипу. Друк на величезних кулях до 1,2 метрів від 1 шт. Для друку логотипу на повітряні кульки в Хмельницькому, використовуємо кулі німецького / італійського виробництва. Комплектуємо паличками з власником. (за потреби).
Як замовити друк на кульках в Хмельницькому: ваш логотип → розрахунок вартості → макет на затвердження → передоплата → друк → видача

Сувенирная продукция в Хмельницком
Сувенирная продукция в Хмельницком

Нанесення логотипів на ручки (від 100 шт), пакети в Хмельницькому (типу майка (від 500 шт), банан (від 100 шт), нанесення логотипів на одяг. Друк на кружках від 50 шт, виготовлення прапорців і прапорів. Друк блокнотів на пружинці різного формату, також друк книжок невеликого тиражу. Друк фірмових бланків, конвертів, папок, кубариков – листочки для запису. Замовити друк на ручках в Хмельницькому ваш логотип → розрахунок вартості → макет на затвердження → передоплата → друк → видача

меню и каталоги в Хмельницком
меню и каталоги в Хмельницком

Виготовлення каталогів і меню починається з гарного дизайну, підбору картинок і описів товарних позицій. Ми друкуємо каталоги як від 1 штуки так і в великих тиражах. Багатосторінковий каталог або лаконічне меню виконаємо друк, опрацюємо фото, запропонуємо дизайн. Друк та виготовлення счетніци, холдеров, ресторанних сетів. Замовити друк меню і каталогів в Хмельницькому вибір тиражу → розрахунок вартості → передоплата → макет на затвердження → друк → видача

открытки в Хмельницком
открытки в Хмельницком

Друк і дизайн листівок будь-якої складності. Надрукуємо трафаретом методом листівки в Хмельницькому, з тисненням, фольгуванням. Пропонуємо широкий вибір дизайнерського картону з подальшою висічкою, вирубкою або оформленням технологією УФ-лак. Акції, знижки, сезонні пропозиції – друк плакатів в Хмельницькому, афіш, карт. Замовити друк на листівок в Хмельницькому ваш логотип → вибір тиражу → розрахунок вартості → передоплата → макет → друк → видача.

БИРКИ, ЭТИКЕТКИ, ЦЕННИКИ в Хмельницком
БИРКИ, ЭТИКЕТКИ, ЦЕННИКИ в Хмельницком

Друк цінників в Хмельницькому на самоклеющейся основі, а так само ламіновані. Виготовлення бирок на одяг з висічкою, округленими краями. Етикетки з матової або глянсової ламінація, на звороті можна вказати розмірний ряд. Замовити друк бирок в Хмельницькому ваш логотип → вибір тиражу → розрахунок вартості → передоплата → макет → друк → видача.

нанесение логотипа на одежу в Хмельницком
нанесение логотипа на одежу в Хмельницком

Нанесення логотипу на футболки в Хмельницькому, на фартухи, спецоджежду. Ми наносимо декількома методами: трафарет, плівка і вишивка. Вибір методу брендування одягу залежить від кількості виробів і кольоровості логотипу. Замовити нанесення логотипу на одяг в Хмельницькому ваш логотип → вибір методу → розрахунок вартості → передоплата → макет → виготовлення → видача.

ПАКЕТЫ ПОЛИЭТИЛЕНОВЫЕ в Хмельницком
ПАКЕТЫ ПОЛИЭТИЛЕНОВЫЕ в Хмельницком

Ми використовуємо для друку на пакетах 2 типу:
– «Майка» друк від 500 штук 30 * 50 см, 40 * 60 см
– «Банан» друк від 100 штук на розмірах 20 * 30 см, 30 * 40 см, 40 * 50 см, 80 * 60 см.
Для розрахунку необхідно знати кольоровість логотипу і тираж. Друкуємо трафаретом і сублімацією. Замовити нанесення логотипу на пакет в Хмельницькому логотип → вибір типу і тиражу → розрахунок вартості → передоплата → макет → виготовлення → видача.