Покриття друкованої продукції УФ лаком - SARAFAN

Покриття друкованої продукції УФ лаком

Главная  >>  Без рубрики  >>  Покриття друкованої продукції УФ лаком

Покриття друкованої продукції УФ лаком

On 4 Травня, 2018, Posted by , In Без рубрики, With No Comments

 

Одним з напрямків нашої роботи є друк на різних рекламних носіях. Це візитки, флаєри, блокноти, пакети, банери, плакати, календарі їм багато-багато іншого. Однак якісним друком в світі сучасних технологій вже нікого не здивувати. кожен підприємець хоче виділитися із сонму конкурентів, залишити в пам’яті клієнтів свій логотип, візитку, назва бренду. Як же досягти цього?

 

Компанія «Sarafan» оцінивши потреба ринку м Хмельницький в інноваційному рішенні, придбала обладнання, яке дозволяє покривати друковану продукцію УФ лаком. Таку назву цей лак отримав, так як висихає і стає твердим під дією ультрафіолетових променів. Завдяки цьому друкована продукція отримує глянсовий відбиток, а також ідеально рівну поверхню.

 


Ми пропонуємо кілька видів покриття УФ лаком. Це заливка поверхні повністю, часткове лакування елементів, гліттірованіе. Покриття поверхні повністю надає строгий, але ефектний вигляд. Частковим лакуванням можна виділити логотип, назву бренду, зображення і малюнки. Це дозволить підкреслити найважливішу інформацію вашого «рекламного меседжу», врізатися їй в пам’ять. Гліттерованіе – це додавання в лак блискіток для додання «гламурності», «пафосності». Також агентство «Sarafan» може запропонувати комбіноване використання текстурного і УФ лаку, що дозволить зробити зображення і написи об’ємними, вони будуть відчуватися при дотику до них. Використання матових ультрафіолетових лаків надає елементам ще один унікальну особливість – вони здаються оксамитовими при дотику.

 


Як бачите варіантів використання УФ лаку безліч, а значить, ми допоможемо вам підібрати потрібний вам варіант для презентації вашого бренду. Рекламна продукція, покрита УФ лаком буде виглядати стильно, ефектно і амбітно. УФ лак досить стійкий до стирання, тому продукція може служити вам довгий час. При всій своїй інноваційності, послуга не дорога. Поспішайте замовити унікальну рекламну продукцію в нашому агентстві з УФ покриттям. Наші телефони вказані на сайті. Чекаємо Вас!

Comments are closed.