Мільйон поглядів на рекламу - SARAFAN

Мільйон поглядів на рекламу

Главная  >>  Без рубрики  >>  Мільйон поглядів на рекламу

Мільйон поглядів на рекламу

On 2 Вересня, 2016, Posted by , In Без рубрики, With No Comments

А чи занєте ви, що масштабна реклама приваблює мільйони поглядів, як магніт?
Брендмауери – це
величезний банер який ви зможете побачити здалеку.
Брендмауери велетні серед зовнішньої реклами, при розробці оригінального дизайну вони легко піднімуть статус і престиж Вашої компанії в очах споживачів і партнерів по бізнесу. Вам потрібна реклама, яку помітить навіть людина з поганим зором, яка своїми розмірами говорить про репутацію і професіоналізм Вашої фірми, тоді вибирайте саме Брендмауер.

Рекламні розтяжки (троли) – закріплюються над дорогою перпендикулярно дорожньому руху. На рекламний трол можна наносити друк з обох сторін це суттєво збільшить кількість просмотров.Іх завжди легко побачити просезжая на автомобіле.Рекламние розтяжки це хороший спосіб нагадати клієнтам про нові акції або знижки.

Виставковий стенд. Ми завжди радимо нашим клієнтам оригінальні ідеї по оформленню свого виставкового стенду. Ваш стенд повинен привертати увагу, виділяться на тлі загального інтер’єру, і закликати нових клієнтів звернути увагу саме на вас.

Джумбі (муляж) – велика модель товару з ідентичними характеристиками дизайну і пропорцій. Дивуйте своїх клієнтів і письменників нестандартним підходом до реклами.

Крісталайт – супертонка прозора панель з малюнком всередині. Цей вид реклами відносно новий на Українському рекламному ринку. Крісталайт допоможуть Вам просувати нову продукцію в будь-якому місці, будь то приміщення вашого закладу, виставки, або торговий зал магазину. Світлова панель з менюшку або фірмовим блюдом – відмінний вибір для оновлення інтер’єру.

Вказівник з самоклеющейся плівкою Oracal, яка заламінована прозорим захисним шаром завжди допоможе клієнтам знайти Ваш заклад. Часто бувало таке,що Ви шукали потрібній офіс або заклад
та не смогли знайти, вказівники вирішують цю проблему та приведуть клієнта саме до Вас.

Comments are closed.