Медіафасади - SARAFAN

Медіафасади

Главная  >>  Без рубрики  >>  Медіафасади

Медіафасади

On 2 Березня, 2020, Posted by , In Без рубрики, With No Comments

Час шаблонних рекламних рішень поступово відходить у небуття. Сучасні технології розширюють рамки сприйняття, дозволяючи донести інформацію про свій продукт до кожного потенційного клієнта. Відмінним рішенням для зовнішньої реклами є медіафасади.

Це конструкція, яку ергономічно монтують в поточний фасад будівлі. При цьому розміри даного пристрою можуть бути будь-якими. Застосовується варіант з покриттям, як всієї рекламної площі, так і тільки певної її частини. У разі, коли екран повністю покриває площу будівлі, ефект набагато яскравіший. У всіх перехожих буде відчуття, що будинок начебто ожив і прикрасив життя міста.

Наявність реклами на фасадах будівлі з першого погляду привертає увагу людини. Важливо домогтися того, щоб ролик, який буде демонструватися, «зачепив» вашу цільову аудиторію. Щоб зробити це, необхідно правильно підібрати місце розташування для медіафасаду. Якщо розміщувати рекламу на фасадах бізнес-центрів, то тут варто віддати перевагу оголошенням про оренду офісів, пропозиції нових технологій та інше.

Як вибрати крок пікселів?

Замовники при виборі обладнання часто звертають увагу на крок пікселя, хоча не всі знають, що це таке. Дана характеристика безпосередньо впливає на те, якої якості буде картинка на екрані. Вибрати відповідний крок можна виходячи з того, яка відстань буде між глядачем і екраном.

Піксель – це дрібна частина екрану, в складі якої присутні кілька світлодіодів. Спеціальне програмне забезпечення відправляє сигнали до діодів, які будуть світитися заданим кольором. В результаті відбувається змішання різних кольорів, і на екрані з’являється зображення.

Існують різні призначення світлодіодних фасадів. Максимальний піксельний крок застосовується в тому випадку, коли пристрій використовується для створення своєрідного стилю будівлі, його прикраси. В тому випадку, коли на екрані планується показ реклами, слід зменшити відстань між пікселями.

Якщо медіафасади буде встановлений досить високо або потенційна аудиторія буде знаходитися від нього далеко, то переплачувати за менший крок пікселя не варто. Адже виробництво медіафасадів досить дороге.

Виробничі технології

Світлодіодні фасади сьогодні знайшли широке застосування у великих містах. Але і в Хмельницькому можна побачити декілька вдалих прикладів розміщення таких екранів. Існує кілька технологій для монтажу даних конструкцій:

  1. LED tube – за допомогою цієї технології є можливість створення медіафасаду, який буде мати високу світлонепроникність. Домогтися такого результату дозволяє використання спеціальної полікарбонатної трубки.
  2. Розміщення світлодіодних кластерів в єдиному корпусі і їх об’єднання в ланцюжок. Термін експлуатації конструкції з таким рішенням буде досить довгим.
  3. Використання ламелей, виготовлених з алюмінію або нержавіючої сталі для створення опори, дозволяє зберегти прозорість конструкції. В результаті не буде втрачена зовнішній архітектурний вигляд будівлі, де розміщується реклама.
  4. OLED – це сучасна технологія, яка застосовується для виготовлення медіафасадів. Перегляд зображення з використанням даної технології, можливий під будь-яким кутом огляду без втрати якості. Наявність органічних світлодіодів дозволяє випромінювати дуже яскраве світло.

Популярність даних конструкцій обумовлена ​​тим, що вони мають цілий ряд очевидних переваг. При використанні екрану в комерційних цілях, є можливість цілодобово демонструвати інформацію, що дозволить збільшити число потенційних клієнтів. А управління екраном дуже просте і може виконуватися за допомогою звичайного смартфона.

Процес розміщення реклами

Існує кілька основних етапів по розміщенню рекламного оголошення на світлодіодному фасаді. Всі етапи можна розділити на:

  • Вибір концепції для створення відео ролика. Тут необхідно грамотно спланувати відеоряд і скласти супутній текстовий контент.
  • Підготовка ролика. Для цього буде потрібно залучити професійного оператора, який зніме весь матеріал і дизайнера, який виконає його обробку. На фінальному етапі монтування обов’язкове редакторське «вичитування» отриманого відео.
  • Запуск готової реклами. Після цього реклама буде демонструватися на фасаді будівлі, а управляти нею можна за допомогою спеціальної панелі.
Вибирати метод реклами товарів і послуг необхідно виходячи їх характеру продукту, потреб цільової аудиторії і бюджету робіт. Якщо ви потребуєте допомоги, поради чи хочете, щоб про вас дізналися всі – ви потрапили за адресою.

Телефонуйте нам за телефоном 096-044-55-40 і ми обов’язково вам допоможемо!

Comments are closed.