Інтер'єрна реклама - SARAFAN

Інтер’єрна реклама

Главная  >>  Без рубрики  >>  Інтер’єрна реклама

Інтер’єрна реклама

On 28 Травня, 2020, Posted by , In Без рубрики, With No Comments

Інтер’єрна реклама розміщується всередині магазинів, торгових центрів, ресторанів, кафе, барів, офісних приміщень. Особливість такого виду просування послуг і товарів – привернення уваги та моментальне вплив на вашого потенційного покупця.

Які види інтер’єрної реклами можна замовити в «Sarafan»

LED-панелі. Це акріллайти, фреймлайти, лайтбокси, менюхолдери, крісталлайти – тонкі світлові панелі, які підсвічують рекламні банери, меню в закладах харчування, акційні плакати.

Виставкові стенди. Якщо ви просуваєте новий товар на ринку, вам не обійтися без відвідування галузевих виставок і форумів. Як краще представити себе? Як привернути увагу до свого стенду? Ми пропонуємо вам скористатися дизайнерськими брендованими вітринами, меблями, стендами.

Інтер’єрні таблички. Ваш клієнт повинен знайти вас навіть серед десятків конкурентів у великих торгових центрах. Допоможуть в цьому таблички від «Sarafan» з різних матеріалів – оргскло, пластик, ПВХ, метал, дерево, композит. Виділити вашу організацію ми зможемо за допомогою оригінальних рішень – підсвітки, вінілових наклейок, гравіювання.

Інформаційні конструкції. Не вдається привернути увагу до свого продукту? Витрачаєте бюджет на промоутерів? Замовте у нас інформаційні стенди та стійки. У нашому виконанні ці «острівці» уваги стануть справжнім магнітом для потенційних клієнтів.

На ринку зовнішньої та інтер’єрної реклами представлено багато компаній. Більшість пропонує шаблонні рішення. Це дозволяє встановити низькі ціни. Рішення часто виправдане, адже рекламний бюджет не безмежний. Але ми впевнені, що це той випадок, коли експерименти з економією недоречні. У сучасному світі 1 місяць невдалої реклами може поставити знак питання над успішним просуванням продукту. Тому ми проектуємо і виготовляємо тільки оригінальні нешаблонні конструкції. Це:

  • Нестандартні форми стендів – краще привертають увагу;
  • Комбінація відкритих і закритих вітрин – зручно і оригінально;
  • Застосування різних матеріалів – пластик, ПВХ, метал, дерево, композит дозволяють створювати неповторні варіанти інтер’єрної реклами;
  • Оздоблення конструкцій – якісної підсвітки сьогодні замало, ми використовуємо гравіювання, поклейку вінілу.

Час і гроші – найважливіші інструменти сучасного бізнесмена. Ми не можемо допомогти з другим, а ось зберегти дорогоцінний час – наш обов’язок. Співпраця з «Sarafan» максимально прозора і проста. Наша схема роботи:

  • Визначаємо ключове завдання;
  • Виїжджаємо на об’єкт, проводимо заміри та складаємо попередній кошторис;
  • Проектуємо конструкцію, розробляємо дизайн;
  • Вносимо коригування в кінцеву вартість;
  • Виготовляємо конструкцію і встановлюємо на об’єкті;
  • Надаємо гарантію на роботу.

Перед роботою ми вивчаємо особливості інтер’єру, стилістичні рішення дизайну, враховуємо ваші побажання. Це дозволяє зробити рекламну конструкцію максимально органічною в приміщенні. Якісна і грамотна інтер’єрна реклама допоможе не тільки залучити нових клієнтів і звернути увагу на ваш товар або послугу, а й стане окрасою внутрішнього простору приміщення.

 

Comments are closed.