Друк на повітряних кулях - SARAFAN

Друк на повітряних кулях

Главная  >>  Без рубрики  >>  Друк на повітряних кулях

Друк на повітряних кулях

On 23 Листопада, 2017, Posted by , In Без рубрики, With No Comments

Друк на повітряних кулях завжди пов’язаний із проведенням різноманітних заходів – приватних, корпоративних або громадських. Це відносно не розповсюджений вид реклами, тому ми рекомендуємо скористатися своїм шансом і випередити конкурентів разом з «Sarafan».

Для кого підійде друк на кульках

1) Громадські заходи. Якщо ви учасник виставки або презентації – кулі прекрасний варіант, щоб привернути увагу до своєї компанії. Підійдуть вони і для промо-акцій, які ви проводите. Часто після акцій кульки приносять додому дітям, а це означає, що частинка вашої компанії проникла в будинок клієнта! Не варто втрачати можливість зайвий раз нагадати про себе і привернути увагу цільової аудиторії.

2) Приватні заходи. До даної категорії ми відносимо такі події особистого характеру, як весілля, день народження, ювілей, річниця. Друк на повітряних кулях привнесе особливі емоції. Мода на таке оформлення подій ще не набрало великої популярності, тому це буде виглядати оригінально і ексклюзивно.

3) Корпоративні заходи. Це корпоративи компаній, зустрічі нового року, тімбілдінг. Задати атмосферу, зміцнити командний дух – що може підійти краще, ніж кульки з логотипами і слоганами рідної фірми.

Друк здійснюється за допомогою латексної фарби на кулях італійського виробництва (також з латексу) Gemar. Зображення і написи не розтягуються, не тріскаються і не стираються руками. Кулі доступні в декількох розмірах, друк може бути одностороннім або двостороннім. Ви можете замовити класичну форму куль або у формі подушечки, серця. За вашим бажанням, додатково додаємо кріплення для кульок або палички. Деталі уточнюйте у нашого менеджера. Пам’ятайте, що більше замовлення тиражу – тим нижче ціна в «Sarafan». Ми співпрацюємо з компаніями з будь-якого регіону України. Доставка здійснюється транспортними компаніями.

Comments are closed.