Блог - SARAFAN

Blog

Виготовлення логотипів

12 Серпня, 2020,

Для кожної компанії сьогодні найважливішим аспектом стає створення корпоративного стилю. Ця складова стосується не тільки великих корпорацій і концернів, але також брендів, майстрів, які здійснюють роботи по хендмейду, що надають послуги локально. Будь-яке підприємство потребує візуального компонента, який буде сприяти підвищенню впізнаваності марки, лояльності покупців, споживачів, формування більш серйозного ставлення бізнес-партнерів.

Інтер’єрна реклама

28 Травня, 2020,

Інтер’єрна реклама розміщується всередині магазинів, торгових центрів, ресторанів, кафе, барів, офісних приміщень. Особливість такого виду просування послуг і товарів – привернення уваги та моментальне вплив на вашого потенційного покупця.

Як грамотно використовувати штендер?

14 Травня, 2020,

В руках досвідченого маркетолога штендери можуть творити справжні чудеса. У Хмельницькому можна помітити досить велику кількість штендерів поруч з кафе, магазинами, аптеками. Заслужена любов підприємців до цього рекламного устаткування виникла завдяки компактності і мобільності, а також їх низькій ціні. Варто відзначити, що при необхідності можна швидко замінити вміст цього об’єкта.

Медіафасади

2 Березня, 2020,

Час шаблонних рекламних рішень поступово відходить у небуття. Сучасні технології розширюють рамки сприйняття, дозволяючи донести інформацію про свій продукт до кожного потенційного клієнта. Відмінним рішенням для зовнішньої реклами є медіафасади.

Світлові короби з інкрустацією

13 Січня, 2020,

Основною відмінністю короба з інкрустацією від інших видів світлових вивісок є те, що в основу конструкції, яка не освітлюється «імплантуються» елементи, виконані з оргскла або прозорого акрилу.

Реклама з підсвіткою

5 Грудня, 2019,

Як відомо, навіть найкращий товар неможливо продати, доки про нього не дізналися потенційні покупці. Без реклами у вашого продукту «немає лиця». Вона є гарантією ваших успішних продажів і лояльності клієнта до товару.

POS-матеріали

5 Листопада, 2019,

Це загальна  назва рекламних конструкцій, які призначені для привернення уваги клієнтів і стимулювання продажів. Як правило, вони розташовуються всередині магазинів і торгових центрів. Їх завдання – привернути увагу до продукції на кілька секунд. Для вирішення цієї задачі ми пропонуємо вам необмежену фантазію наших дизайнерів і широкий асортимент матеріалів.

Покриття друкованої продукції УФ лаком

4 Травня, 2018,

  Одним з напрямків нашої роботи є друк на різних рекламних носіях. Це візитки, флаєри, блокноти, пакети, банери, плакати, календарі їм багато-багато іншого. Однак якісним друком в світі сучасних технологій вже нікого не здивувати. кожен підприємець хоче виділитися із сонму конкурентів, залишити в пам’яті клієнтів свій логотип, візитку, назва бренду….

Виготовлення пластикових карт

30 Березня, 2018,

Пластикові карти стали невід’ємною частиною сучасного життя. Картами ми розраховуємося в магазинах, на автозаправках, накопичуємо знижки, зберігаємо медичну інформацію. Завдяки використанню карт ми не стоїмо в чергах, не чекаємо решту, швидко проходимо ідентифікацію в закладах і установах. Оскільки їх використання відкриває виключно корисні функції, власникам бізнесу і маркетологам важливо впровадити…

Вишивка на одязі

26 Лютого, 2018,

Чудовим способом презентувати свою компанію і показати серйозність підходу є нанесення вишивки з логотипами, слоганами на одяг. Такий вид реклами виглядає дорого і елегантно. Зауважте, всі відомі бренди розміщую лого на своїй продукції. Можливо, історія вашого бренду почнеться з замовлення тиражу вишивки на одязі співробітників або на продукції, яку ви…